انتشار اطلاعاتی جدید از ریبوت فیلم The Crow

تهیه‌کنندگان این فرنچایز نسبت به احیای آن ابراز خوشحالی کرده و اعلام نموده‌ند که:

پروژه اصلی، یادگاری فراموش نشدنی برای ما بود و حال خوشحالیم که به میراث آن احترام گذاشته و ریبوت The Crow را با حال و هوایی مدرن به ارمغان می‌آوریم. بی‌صبرانه منتظر هستیم تا چشم‌اندازمان نسبت به این ریبوت را در آینده با شما به اشتراک بگذاریم.

ریبوت فیلم The Crow یکی از مسائلی است که سینماگران سال‌ها برای به وقوع پیوستن آن صبر کرده و حال بالاخره وضعیت آن بروزرسانی شده است. اثری ابرقهرمانی با المان‌های گوتیک که نخستین‌بار در سال ۱۹۹۴ به کارگردانی الکس پرویاس به نمایش در آمد و براندون لی فقید را در قامت مردی قرار داد که از مرگ بازگشته تا از عاملین مرگ خود انتقامی خونین بگیرد.

حال مشخص شده که ریبوت آن با هنرنمایی بیل اسکارسگارد که توسط کمپانی لاینزگیت ساخته خواهد شد، برای اکران در سال ۲۰۲۴ میلادی برنامه ریزی شده و خواننده و ترانه‌سرای مشهور بریتانیایی یعنی اف‌کی‌ای توئیگز نیز در این پروژه حضور خواهد داشت. قراردادی که کمپانی لاینزگیت را موظف به ساخت و اکران این پروژه می‌کند، در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو امسال رنگ و بوی واقعیت به خود گرفته و این کمپانی باید تا سال ۲۰۲۴ ریبوت The Crow را در سالن‌های سینما به نمایش دربیاورد.

فیلم The Crow سال ۱۹۹۴ یک تراژدی به تمام معنا بود که مرگ براندون لی را در طی پروسه تولید به همراه داشت. امید می‌رود که بیل اسکارسگارد دوست داشتنی بتواند در جریان ساخت ریبوت این عنوان ابرقهرمانی جان سالم به در ببرد.

ریبوت فیلم جنجالی و پر سو و صدای The Crow که برای اکران در سال ۲۰۲۴ در نظر گرفته شده است، اطلاعات جدیدی را با طرفدارانش به اشتراک گذاشته است.

منبع: مووی‌وب

StiCheSxoyap


منبع: https://gamefa.com/975030/the-crow-reboot-picked-up-by-lionsgate-will-be-released-in-2024/تبلیغات