انتشار اطلاعات مهم و جدید از فصل دوم سریال Andor

باید صبر کرد و دید که برنامه سازندگان Andor برای پایان‌بندی فصل نخست چگونه خواهد بود و چه وقایعی را برای روایت در فصل دوم و سیاره یاوین در نظر گرفته‌اند.

سریال Andor تازه‌ترین پروژه در دنیای جنگ ستارگان می‌باشد که توسط تونی گیلروی (Tony Gilroy) خلق شده و به وقایع پیش از فیلم Rogue One: A Star Wars Story می‌پردازد که در سال 2016 اکران شده بود. سریالی با هنرنمایی دیه‌گو لونا (Diego Luna) که به قسمت‌های پایانی فصل نخست خود نزدیک می‌شود.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/883639/andor-season-2-is-headed-to-yavin/

طبق صحبت‌های تونی گیلروی، روند تولید فصل دوم از تاریخ 21 نوامبر (30 آبان) آغاز خواهد شد و افرادی همچون آلونسو روئیس‌پالاسیوس (Alonso Ruizpalacios)، نوس متز پیدرسن (Janus Metz Pedersen) و اریل کلایمن (Ariel Kleiman) در کارگردانی برخی از قسمت‌های فصل آینده نقش خواهند داشت.

تبلیغات

با توجه به صحبت‌های خالق سریال Andor، می‌توان امیدوار بود که این مجموعه بیش از پیش با آثار ساخته شده توسط جرج لوکاس (George Lucas) در ارتباط خواهد بود. زیرا سیاره یاوین برای نخستین‌بار در سه‌گانه اصلی این مجموعه به تصویر کشیده شده بود و حال بازگشت به این مکان نوستالژی پس از این همه سال می‌تواند شگفتی طرفداران جنگ ستارگان را در پی داشته باشد.

اطلاعات جدیدی از فصل دوم سریال Andor منتشر شده که می‌توانیم زمان آغاز فیلم‌برداری آن را نیز مطلع شویم.

او همچنین در کنار ستایش نویسندگان جدیدی که به این مجموعه ملحق خواهند شد، از سورپرایزی شگفت‌انگیز خبر داد و اعلام نمود که:

ما سورپرایزی بسیار مهم و شگفت‌انگیز برای طرفداران جنگ ستارگان در نظر داریم. زیرا قصد داریم تا ماجراجویی‌های کاسیان آندور را به قمر یاوین بکشانیم. سیاره‌ای که مکان رقم خوردن وقایع بسیار مهمی در تاریخ این فرنچایز می‌باشد و در فیلم Rogue One نیز مورد اشاره قرار گرفته بود.

این سریال تحسین شده که از طریق سرویس استریم دیزنی‌پلاس پخش می‌شود، نظر مثبت بینندگان را به دنبال داشته و رقم‌زننده وقایع کاملاً جدید و هیجان‌انگیزی در دنیای جنگ ستارگان بوده است. سریالی که طبق وعده سازندگان در دو فصل روایت خواهد شد و از لحنی کاملاً بزرگسالانه بهره می‌برد. حال نیز طبق مصاحبه تونی گیلروی با خبرگزاری کولایدر اطلاعات جدیدی از فصل دوم این سریال فاش شده است.