انتشار تریلر سریال انیمیشنی Dragon Age: Absolution


کمپانی نتفلیکس تریلر سریال انیمیشنی Dragon Age: Absolution را با حضور شخصیت‌های نام آشنای این فرنچایز منتشر کرد و از تاریخ پخش آن نیز رونمایی نمود.

عنوان Dragon Age برای طرفداران سبک نقش‌آفرینی نامی آشنا بوده و هر یک از نسخه‌های این فرنچایز لحظاتی جذاب و خاطره‌انگیز را برای بازی‌بازان رقم زده است. در کنار این که استودیو بایوور مشغول ساخت چهارمین عنوان از این سری تحت عنوان Dragon Age: Dreadwolf می‌باشد، کمپانی نتفلیکس نیز سریالی انیمیشنی از این عنوان به نام Absolution را تدارک دیده است.

این مجموعه‌ تلویزیونی بر روی یک الف برده تمرکز دارد که به سبب سختی‌هایی که در دوران کودکی تجربه است، منزوی شده و به تنهایی روزگار خود را می‌گذارند. با این حال برای پیدا کردن یک گنجینه جادویی بسیار باارزش با گروهی از جادوگران و جگجویان همراه شده و وارد ماجراجویی‌های جذاب و هیجان‌انگیزی می‌شود که شخصیت او را دچار تغییر می‌کند.

پس از مدتها سکوت خبری، سرانجام کمپانی نتفلیکس تریلر این سریال را منتشر کرده که از صحنه‌هایی جذاب برخوردار بوده و برخی از شخصیت‌های محبوب این فرنچایز همچون کاساندرا و للیانا را نیز شامل می‌شود. در ادامه می‌توانید به مشاهده این تریلر بپردازید.

تبلیغات

این پروژه که توسط مایرگرید اسکات (Mairghread Scott) تهیه شده است، از صداپیشگانی همچون اشلی برچ (Ashly Burch)، فیل لامار (Phil LaMarr)، جاش کیتون (Josh Keaton) و زهرا فضال (Zehra Fazal) بهره می‌برد. کی لونگ بی (Ki Yong Bae) که در گذشته وظیفه ساخت انیمیشن زیبای The Witcher: Nightmare of the Wolf را بر عهده داشته است نیز به عنوان کارگردان سریال انیمیشنی عصر اژدها شناخته می‌شود.

سریال Dragon Age: Absolution که از 6 قسمت بهره برده است، در تاریخ 9 دسامبر (18 آذر) از طریق سرویس استریم نتفلیکس در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/885187/dragon-age-absolution-trailer-reveals-release-date-on-netflix/