انتشار تریلر و پوستر فیلم Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves


پوستر و تریلر جدیدی از فیلم فانتزی Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves با هنرنمایی کریس پاین منتشر شده است.

بازی رومیزی و خیال‌پردازانه Dungeons & Dragons به عنوان یکی از تفریحات محبوب مردم جهان شناخته می‌شود که نخستین‌بار در سال 1974 توسط گری گیگاکس (Gary Gygax) و دیو آرنسون (Dave Arneson) اختراع شده است. محبوبیت این بازی رومیزی باعث شده تا شاهد ساخت انواع و اقسام بازی‌های ویدیویی مختلف نیز باشیم.

حال پس از مدت‌ها انتظار، فیلمی تحت عنوان Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves توسط جاناتان گلداستاین (Jonathan Goldstein) و جان فرانسیس دالی (John Francis Daley) ساخته شده که سرشار از لحظات اکشن، کمدی و هیجان‌انگیز می‌باشد که طرفداران این بازی رومیزی را شگفت‌زده خواهد کرد.

با توجه به این که زمان چندانی تا اکران این فیلم فانتزی و ماجراجویی باقی نمانده است، تریلر جدیدی از آن منتشر شده که حاوی سکانس‌های جدید و لحظاتی از پشت صحنه می‌باشد که در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید. در اینجا نیز می‌توانید پوستر این فیلم مورد انتظار را مشاهده کنید.

تبلیغات

از بازیگران این فیلم سینمایی می‌توان به نام‌هایی همچون کریس پاین (Chris Pine)، میشل رودریگز (Michelle Rodriguez)، جاستیس اسمیث (Justice Smith)، رگه-ژان پیج (Regé-Jean Page)، هیو گرانت (Hugh Grant) و سوفیا لیلیس (Sophia Lillis) اشاره کرد.

فیلم Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves در تاریخ 31 مارس 2023 (11 فروردین 1402) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

منبع: مووی‌وب

Lonesome guy


منبع: https://gamefa.com/892728/dungeons-dragons-honor-among-thieves-poster-behind-the-scenes-look-released/