انتشار تریلر و پوستر فیلم Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

از بازیگران این فیلم سینمایی می‌توان به نام‌هایی همچون کریس پاین (Chris Pine)، میشل رودریگز (Michelle Rodriguez)، جاستیس اسمیث (Justice Smith)، رگه-ژان پیج (Regé-Jean Page)، هیو گرانت (Hugh Grant) و سوفیا لیلیس (Sophia Lillis) اشاره کرد.

پوستر و تریلر جدیدی از فیلم فانتزی Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves با هنرنمایی کریس پاین منتشر شده است.

با توجه به این که زمان چندانی تا اکران این فیلم فانتزی و ماجراجویی باقی نمانده است، تریلر جدیدی از آن منتشر شده که حاوی سکانس‌های جدید و لحظاتی از پشت صحنه می‌باشد که در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید. در اینجا نیز می‌توانید پوستر این فیلم مورد انتظار را مشاهده کنید.

فیلم Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves در تاریخ 31 مارس 2023 (11 فروردین 1402) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

حال پس از مدت‌ها انتظار، فیلمی تحت عنوان Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves توسط جاناتان گلداستاین (Jonathan Goldstein) و جان فرانسیس دالی (John Francis Daley) ساخته شده که سرشار از لحظات اکشن، کمدی و هیجان‌انگیز می‌باشد که طرفداران این بازی رومیزی را شگفت‌زده خواهد کرد.

بازی رومیزی و خیال‌پردازانه Dungeons & Dragons به عنوان یکی از تفریحات محبوب مردم جهان شناخته می‌شود که نخستین‌بار در سال 1974 توسط گری گیگاکس (Gary Gygax) و دیو آرنسون (Dave Arneson) اختراع شده است. محبوبیت این بازی رومیزی باعث شده تا شاهد ساخت انواع و اقسام بازی‌های ویدیویی مختلف نیز باشیم.

تبلیغات

منبع: مووی‌وب

Lonesome guy


منبع: https://gamefa.com/892728/dungeons-dragons-honor-among-thieves-poster-behind-the-scenes-look-released/