انتشار تریلر کامل فیلم موزیکال سرود کریسمس Spirited

این پروژه سینمایی که فیلم‌نامه آن توسط شان آندرس و جان موریس (John Morris) نگارش شده است؛ توسط خود ویل فرل و رایان رینولدز تهیه‌کنندگی شده و از بازیگران دیگری همچون جو تیپت (Joe Tippett)، ایمی کاره‌رو (Aimee Carrero)، سونیتا مانی (Sunita Mani)، اکتاویا اسپنسر (Octavia Spencer) و پاتریک پیج (Patrick Page) بهره برده است.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/883041/ryan-reynolds-and-will-ferrell-light-up-the-holiday-season-in-spirited-trailer/

در حالی که به کریسمس سال میلادی جدید نزدیک می‌شویم، سینما میزبان پخش و اکران آثار متعددی حول محور این جشن سالانه مسیحیان می‌باشد. به همین دلیل نیز شاهد ساخت بازخوانی مدرنی از سرود کریسمس اثر چالز دیکنز (Charles Dickens) هستیم که توسط شان آندرس (Sean Anders) کارگردانی شده و از لحنی کمدی و موزیکال بهره برده است.

تریلر کامل فیلم موزیکال و جذاب Spirited با همراهی زوج کمدی ویل فرل و رایان رینولدز منتشر شد.

در ادامه می‌توانید به مشاهده تریلر کامل فیلم Spirited پرداخته و لذت ببرید.

این فیلم که از زوج تماشایی ویل فرل (Will Ferrell) و رایان رینولدز (Ryan Reynolds) بهره می‌برد، روایت‌گر روح تاریکی است که به اشتباه میزبان خود را در شب کریسمس انتخاب کرده و همین مسئله زمینه‌ساز رقم خوردن وقایعی جذاب می‌شود که با موسیقی و رقص همراه شده است.

فیلم موزیکال Spirited در تاریخ 11 نوامبر (20 آبان) در سینما اکران شده و یک هفته بعد از طریق سرویس استریم اپل تی‌وی‌پلاس در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.


تبلیغات