انتشار تصاویر هنری جدید از Spider-Man: Across the Spider-Verse

انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse در تاریخ 2 ژوئن 2023 (12 خرداد 1402) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

تبلیغات

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/895535/spider-man-across-the-spider-verse-concept-art-reveals-jessica-drew-may-parker-and-more/

این دنباله هیجان‌انگیز توسط جواکیم دوس سانتوس، کمپ پاورز و جاستین کی. تامپسون کارگردانی شده و دیوید کالاهام، فیل لرد و کریستوفر میلر وظیفه نگارش فیلم‌نامه آن را بر عهده داشته‌اند. شامیک مور، هیلی استاینفلد و اسکار آیزاک نیز به عنوان صداپیشگان این اثر محسوب می‌شوند.

در تصاویر هنری منتشر شده از Spider-Man: Across the Spider-Verse شاهد حضور شخصیت‌های جدیدی هستیم.

این مسئله سبب شده تا شاهد پرتعدادترین شخصیت‌های عنکبوتی در یک اثر سینمایی باشیم. حال نیز در تازه‌ترین تصاویر منتشر شده از این دنباله می‌توانیم نگاهی به مرد عنبکوتی هندی، اسپایدر پانک و دختر پیتر پارکر داشته باشیم.

جدیدترین تریلر انیمیشن مورد انتظار Spider-Man: Across the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی) نوید یکی از هیجان‌انگیزترین ماجراجویی‌های مرد عنکبوتی بر پرده سینما را می‌دهد که مملو از شخصیت‌های عنکبوتی مختلف بوده و روایتی جذاب را از جهان‌های موازی به تصویر خواهد کشید.

این انیمیشن که دنباله‌ای بر اثر برنده جایزه اسکار سال 2018 می‌باشد، روایت‌گر وقایعی غافلگیر کننده در جهان‌های موازی خواهد بود که پای مایلز مورالز را به میان نبردی همه‌جانبه با باقی شخصیت‌های عنکبوتی از جهان‌های دیگر باز می‌کند.