انتشار تصویری وحشتناک از فیلم Evil Dead Rise


تبلیغات

با توجه به این که در حال نزدیک شدن به اکران این فیلم مورد انتظار از ژانر وحشت می‌باشیم؛ بروس کمپبل که به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان فیلم Evil Dead Rise شناخته می‌شود، نخستین تصویر از این پروژه را منتشر کرده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده نمایید.

فیلم Evil Dead Rise در تاریخ 21 آوریل 2023 (1 اردیبهشت 1402) برای اکران در سینما در نظر گرفته شده است.

در حالی که به رویداد محبوب هالووین نزدیک می‌شویم، سینما میزبان اکران آثار ترسناک مختلفی می‌باشد. آثار ترسناکی که اقشار مختلفی از سینماگران را به سمت خود جذب کرده و رویدادی جذاب را برای آن‌ها پدید می‌آورد. به همین مناسبت نیز شاهد بازگشت فرنچایز Evil Dead تحت عنوان Evil Dead Rise خواهیم بود.

بروس کمپبل نخستین تصویر از فیلم Evil Dead Rise را منتشر کرد که نوید اثری بسیار ترسناک را می‌دهد.

این فرنچایز که توسط سم ریمی (Sam Raimi) خلق شده و بروس کمپبل (Bruce Campbell) نقش آفرینی ماندگاری از خود بر جای گذاشته است، با تیمی کاملاً جدید به کارگردانی لی کرونین (Lee Cronin) باری دیگر بازگشته تا وقایع جدیدی را در این دنیای جهنمی به تصویر بکشد.

فیلم جدید مجموعه Evil Dead که توسط کمپانی نیولاین سینما تهیه شده است، از بازیگرانی همچون آلیسا سادرلند (Alyssa Sutherland)، لیلی سالیوان (Lily Sullivan)، گابریل اکولس (Gabrielle Echols)، مورگانا دیویس (Morgan Davies)، نل فیشر (Nell Fisher) و میا چالیس (Mia Challis) بهره می‌برد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/882390/evil-dead-rise-image-bruce-campbell-shares-bloody-first-look-at-high-rise-of-horrors/

این فیلم که روایت‌گر حضور یک موجود شیطانی بسیار مخوف و شرور می‌باشد، باری دیگر حول محور کتاب اسرارآمیز این مجموعه جریان دارد که وقایعی وحشتناک را رقم زده و به نبردی بین خیر و شر تبدیل می‌شود.