انتشار نخستین تصویر از جانی دپ در نقش لویی پانزدهم


تبلیغات

جانی دپ (Johnny Depp) که چند سال گذشته را با حاشیه‌های گسترده‌ای گذراند و تقریباً زندگی حرفه‌ای خود را به واسطه همسر سابقش تا مرز فروپاشی پیش برده بود، بازگشتی پرقدرت را به واسطه حضور در فیلم Jeanne du Barry به کارگردانی مایوین (Maïwenn) تجربه خواهد کرد. پروژه‌ای که می‌تواند این ستاره محبوب سینما را باری دیگر به نقطه اوج برساند.

مایوین در کنار نویسندگی و کارگردانی این پروژه، نقش آفرینی معشوقه لویی پانزدهم به نام مادام دو باری را بر عهده دارد. از دیگر بازیگران این فیلم مورد انتظار می‌توان به نام‌هایی همچون ماریان باسلر (Marianne Basler)، نوئمی لووفسکی (Noémie Lvovsky)، پاسکال گرگوری (Pascal Greggory)، پیر ریچارد (Pierre Richard) و ملویل پوپو (Melvil Poupaud) اشاره کرد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/882703/johnny-depp-becomes-king-louis-xv-in-jeanne-du-barry-image/

فیلم Jeanne du Barry که توسط کمپانی نتفلیکس تهیه می‌شود، در تاریخ نامعلومی از سال 2023 در اختیار مخاطبین قرار خواهد گرفت.

سرانجام نخستین تصویر از فیلم Jeanne du Barry منتشر شد که جانی دپ را در نقش لویی پانزدهم به تصویر می‌کشد.

فیلم Jeanne du Barry که توسط تدی لوسی-مودست (Teddy Lussi-Modeste) و مایوین نویسندگی شده است، روایت‌گر تاریخی از کشور فرانسه در سال 1743 می‌باشد که حول محور لویی پانزدهم و معشوقه او جریان دارد.

جانی دپ که همیشه به سبب نقش‌آفرینی‌های عجیب و غریب خود شناخته می‌شود؛ این بار هنرنمایی در نقش لویی پانزدهم را بر عهده گرفته و نخستین تصویر از او نیز منتشر شده که در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.