انتشار ویدیویی جدید از فیلم Black Panther 2


در تازه‌ترین ویدیو منتشر شده از فیلم Black Panther 2 شاهد تهدیدی هستیم که به واسطه نیمور برای سرزمین واکاندا ایجاد شده است.

طرفداران دنیای سینمایی مارول با فیلم Black Panther: Wakanda Forever باری دیگر به واکاندا بازمی‌گردند تا شاهد رویارویی مردم این سرزمین با ضدقهرمانی به نام نیمور باشند. فیلمی که توسط رایان کوگلر (Ryan Coogler) کارگردانی شده و انتظار می‌رود که بتواند به روند رو به افول آثار MCU در فاز چهارم پایان بدهد.

به مناسبت این که در حال نزدیک شدن به تاریک اکران این فیلم می‌باشیم؛ استودیو مارول ویدیویی جدیدی از آن را منتشر کرده که روی قدرت‌های نیمور به عنوان یک موجود جهش یافته تمرکز داشته و حاوی صحنه‌های جدید و هیجان‌انگیزی می‌باشد.

در ادامه می‌توانید به مشاهده این ویدیو منتشر شده بپردازید.

تبلیغات

این فیلم که پس از مرگ دردناک چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) جریان دارد، به عنوان یک ادای احترام به او ساخته شده و از بازیگرانی همچون لتیشیا رایت (Letitia Wright)، لوپیتا نیونگو (Lupita Nyong’o)، وینستون دوک (Winston Duke)، دومینیک تورن (Dominique Thorne)، تنوچ هوئرتا (Tenoch Huerta) و مارتین فریمن (Martin Freeman) بهره می‌برد.

طرفداران دنیای سینمایی مارول در تاریخ 11 نوامبر (20 آبان) می‌توانند شاهد اکران فیلم Black Panther: Wakanda Forever در سینماهای سراسر جهان باشند.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/884066/new-black-panther-wakanda-forever-footage-highlights-the-threat-namor-poses-to-the-nation/