انیمیشن Transformers: One با تأخیر مواجه شد

با احتساب تأخیر دو ماهه و با در نظر گرفتن اینکه انیمیشن Transformers: One (تبدیل شوندگان: یک) با تأخیر دیگری روبرو نشود؛ این انیمیشن در ۱۳ سپتامبر ۲۰۲۴ (۲۳ شهریور ۱۴۰۳) به روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/941753/transformers-one-delayed/

انیمیشن مورد انتظار Transformers: One که قرار است به کاوش ریشه‌های تبدیل شوندگان بپردازد؛ با تأخیری دو ماهه از سوی پارامونت پیکچرز مواجه شده است.

دلیل این اقدام، نیاز تیم سازنده برای اطمینان یافتن از کیفیت اثر نهایی در تمام ابعاد ذکر شده است. با توجه به اینکه پارامونت بر روی این انیمیشن برای دمیدن روحی تازه در فرنچایز Transformers (تبدیل شوندگان) حساب ویژه‌ای باز کرده است؛ این اقدام کاملاً قابل درک است.

انیمیشن Transformers: One (تبدیل شوندگان: یک) بر خلاف سایر آثار این فرنچایز که عموماً بر نبرد و رقابت مابین آپتیموس پرایم و مگاترون متمرکز هستند؛ قرار است تا برای اولین بار ریشه‌ها و گذشته‌ی تبدیل شوندگان را کاوش کند و حسن انتخاب کلمه‌ی یک در نامگذاری این انیمیشن به همین دلیل است.

تبلیغات

انیمیشن Transformers: One از ستاره‌های بسیاری در لیست صداپیشگان خود بهره می‌برد که از میان آن‌ها می‌توان به کریس همورث و اسکارلت جوهانسون اشاره کرد. همچنین کارگردانی این انیمیشن را جاش کولی که پیشتر بخاطر کار بر روی فیلمنامه‌ی انیمیشن‌های تحسین‌شده‌ی Inside Out (درون بیرون) و Toy Story 4 (داستان اسباب‌بازی ۴) شناخته می‌شود، بر عهده دارد.