اورلاندو بلوم به اقتباس سینمایی Gran Turismo پیوست


اورلاندو بلوم در کنار دیوید هاربر در اقتباس سینمایی از بازی Gran Turismo ایفای نقش خواهد کرد.

بازی‌های ویدویی Gran Turismo را می‌توان به عنوان یکی از فرنچایزهای قدیمی و بزرگ کمپانی سونی خطاب کرد که اقتباس سینمایی آن به کارگردانی نیل بلومکمپ (Neill Blomkamp) در حال جذب نام‌های بزرگی می‌باشد. چند روز پیش بود که ستاره سریال Stranger Things یعنی دیوید هاربر (David Harbour) برای ایفای یک نقش بزرگ و مهم به این اقتباس سینمایی پیوست.

حال در تازه‌ترین گزارش منتشر شده، اورلاندو بلوم (Orlando Bloom) و آرچی مادکو (Archie Madekwe) نیز برای ایفای نقش‌ به این پروژه سینمایی جدید کمپانی سونی پیوسته‌اند.

فیلم Gran Turismo روایت‌گر یک رخداد جذاب و واقعی در مسابقات اتومبیل‌رانی می‌باشد؛ جایی که یکی از طرفداران بزرگ مجموعه بازیهای ویدیویی این فرنچایز، راهی سفری بزرگ برای تبدیل شدن به یکی از رانندگان مسابقات واقعی می‌شود. در این اقتباس سینمایی، آرچی مادکو در نقش این بازیکن جوان ظاهر خواهد شد. دیوید هاربر و اورلاندو بلوم نیز به ترتیب در نقش یک راننده بازنشسته و یک مدیر بازاریابی ورشکسته ظاهر خواهند شد.

تبلیغات

با توجه به این که اقتباس از بازی‌های ویدویویی چندان سابقه درخشانی در سینما نداشته‌اند، باید دید که ساخت فیلمی با محوریت مسابقات اتومبیل‌رانی به چه سرنوشتی دچار خواهد شد.

فیلم Gran Turismo برای اکران در تاریخ 11 اوت 2023 (20 مرداد 1402) در نظر گرفته شده است.

منبع: مووی‌وب


منبع: https://gamefa.com/868830/orlando-bloom-joins-david-harbour-in-sonys-gran-turismo-movie/