اولین تریلر سریال Yellowstone: 1923


سرویس آنلاین پارامونت پلاس به تازگی اولین تریلر رسمی از سریال Yellowstone: 1923 را منتشر کرده است.

سریال یلواستون: ۱۹۲۳ (Yellowstone: 1923) پیش‌درآمدی از سریال وسترن و محبوب «یلواستون» به شمار می‌رود. این پیش‌درآمد همانند سریال اصلی ساخته تیلور شریدان (Taylor Sheridan) است و هلن میرن (Helen Mirren) و هریسون فورد (Harrison Ford) در آن نقش‌آفرینی می‌کنند.

به دنبال شروع پخش فصل پنجم سریال «یلواستون»، تریلری کوتاه نیز برای سریال «۱۹۲۳» منتشر شده که هریسون فورد در نقش جیکوب داتون را نشان می‌دهد. او اسب خودش را زین می‌کند تا کار در مزرعه یلواستون را آغاز نماید. این تریلر همچنین اشاره‌هایی به خشونت‌ها و سروصداهای بسیار زیاد نیز دارد.

سریال «۱۹۲۳» پس از سریال 1883 دومین نسخه فرعی از سریال اصلی «یلواستون» به شمار می‌رود. این در حالی است که سریال «یلواستون» از محبوبیت بسیار زیادی در بین مخاطبان برخوردار است و توانسته توجه افراد بسیاری را به سمت سرویس آنلاین پارامونت پلاس بکشاند. در ادامه تریلر سریال «۱۹۲۳» را مشاهده می‌کنید.

تبلیغات

سریال «۱۹۲۳» نسل دیگری از خانواده داتون را به نمایش در می‌آورد و داستان جیکوب داتون و همسرش کارا را دنبال می‌کند که سعی دارند مزرعه خودشان را سرپا نگه دارند و در این راه نیز با چالش‌های بسیار زیادی مواجه می‌شوند.

این سریال در قالب دو فصل ساخته و پخش می‌شود و از جمله دیگر بازیگران آن نیز می‌توان به سباستین روشه (Sebastian Roché)، جروم فلین (Jerome Flynn)، دارن مان (Darren Mann) و رابرت پاتریک (Robert Patrick) اشاره کرد.

پخش سریال «۱۹۲۳» از تاریخ ۱۸ دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (یکشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین پارامونت پلاس شروع خواهد شد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/886009/yellowstone-1923-trailer-harrison-ford-helen-mirren/