اولین تریلر فیلم Fast X یک ماه دیگر پخش می‌شود

فیلم «سریع ۱۰» برای اکران در تاریخ ۱۹ مه سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است، فیلمی که به همراه فیلم یازدهم، داستان این فرنچایز را به پایان می‌رساند.

بازیگران برجسته و بااستعدادی به فیلم «سریع ۱۰» پیوسته‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به جیسون موموآ، بری لارسون و ریتا مورنو اشاره کرد. علاوه بر آن‌ها نیز بازیگران اصلی این فرنچایز شامل وین دیزل،‌ میشل رودریگز، جوردانا بروستر، تایریس گیبسون،‌ لوداکریس، ناتالی امانوئل و سونگ کونگ نیز در این فیلم تازه حضور خواهند داشت.

منبع: کولایدر

گمانه‌زنی‌های متعدد در مورد زمان پخش اولین تریلر فیلم «سریع ۱۰» وجود داشت اما به تازگی آشکار شده که این تریلر قرار است در کمتر از یک ماه دیگر و در تاریخ ۱۰ فوریه (جمعه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱) و دو روز از قبل از مسابقه سوپر بول پخش شود.

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که اولین تریلر رسمی فیلم «سریع ۱۰» که در کمتر از یک ماه دیگر پخش خواهد شد، بیش از سه دقیقه زمان دارد و بیننده‌ها و طرفداران در آن به خوبی با کاراکترهای جدید و قدیمی و همچنین داستان این اثر آشنا خواهند شد. به دنبال انتشار اولین تریلر رسمی، در تاریخ ۱۲ فوریه و در مسابقه سوپر بول نیز تیزری از فیلم «سریع ۱۰» در بین مسابقات پخش خواهد شد.

تاریخ دقیق اولین تریلر رسمی برای فیلم مورد انتظار Fast X اعلام شده و طرفداران یک ماه دیگر شاهد آن خواهند بود.

فیلم سریع ۱۰ (Fast X) جدیدترین اثر از فرنچایز سریع و خشن به شمار می‌رود که برای اکران در سال ۲۰۲۳ میلادی برنامه‌ریزی شده و حالا همه طرفداران مشتاقانه منتظر پخش اولین تریلر آن هستند.

تبلیغات

تبلیغات

Kratos


منبع: https://gamefa.com/903407/fast-10-trailer-release-date/