اولین تریلر فیلم Scream VI با حضور جنا اورتگا

منبع: کولایدر

Boogiman


منبع: https://gamefa.com/895343/scream-6-trailer-jenna-ortega-melissa-barrera/

کورتنی کاکس، جیمی کندی و میسون گودینگ از جمله دیگر بازیگران فیلم‌های قبلی «جیغ» به شمار می‌روند که حضورشان در فیلم «جیغ ۶» تایید شده است. با این حال، نو کمپبل قرار نیست در این فیلم تازه حضور داشته باشد.

پس از قتل‌های صورت گرفته در وودزبرو، دو خواهر به نام سم و تارا کارپنتر به شهر نیویورک می‌آیند تا زندگی جدیدی را برای خود سر و سامان بدهند و شهر نیویورک نیز گزینه بسیار خوبی برای دوری از شایعات شهر کوچک وودزبرو به شمار می‌رود.

مت بتینلی اولپین و تایلر جیلت که قبلا سکان کارگردانی فیلم «جیغ ۵» را برعهده داشته بودند، وظیفه کارگردانی این فیلم تازه را نیز در دست دارند. فیلم «جیغ ۶» قرار است در تاریخ ۱۰ مارس سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۱۹ اسفند ۱۴۰۱) روی پرده سینماها اکران شود.

این اولین تریلر رسمی منتشر شده برای فیلم «جیغ ۶» به شمار می‌رود که در آن، گوست‌فیس در حال تعقیب دو خواهر با بازی جنا اورتگا و ملیسا باررا در متروی شهر نیویورک است. این تریلر تازه را در ادامه می‌توانید مشاهده یا دانلود کنید.

تبلیغات

به تازگی اولین تریلر رسمی برای فیلم ترسناک Scream VI منتشر شده که وحشت را در متروی شهر نیویورک نشان می‌دهد.

فیلم جیغ ۶ (Scream VI) جدیدترین اثر از این فرنچایز ترسناک به شمار می‌رود که به تازگی تریلری برای آن منتشر شده که در آن، بازگشت شخصیت گوست‌فیس نشان داده می‌شود.