اولین تصاویر سریال Yellowstone: 1923 با حضور هریسون فورد و هلن میرن

تبلیغات

تصاویر منتشر شده از سریال «۱۹۲۳» نسل دیگری از خانواده داتون را به نمایش در می‌آورد که با بازی هریسون فورد (Harrison Ford) و هلن میرن (Helen Mirren) هستند. این دو بازیگر قرار است نقش اعضای خانواده در دوران ممنوعیت در داخل آمریکا را به تصویر بکشند. تصویر منتشر شده برای این سریال را در ادامه مشاهده می‌کنید.

سریال یلواستون: ۱۹۲۳ (Yellowstone: 1923) پیش‌درآمدی برای سریال «یلواستون» و ساخته تیلور شریدان (Taylor Sheridan) به شمار می‌رود که به تازگی تصاویری از آن توسط مجله ونیتی فیر منتشر شده است.

سریال «۱۹۲۳» دومین پیش‌درآمد برای سریال «یلواستون» به شمار می‌رود و در سال گذشته میلادی نیز اولین پیش‌درآمد برای این سریال وسترن مدرن تحت عنوان 1883 روی سرویس آنلاین پارامونت پلاس عرضه شده بود. در سریال «۱۸۸۳» تیم مک‌گرا (Tim McGraw) و فیث هیل (Faith Hill) نقش خانواده داتون را به تصویر کشیده بودند.

به تازگی اولین تصاویر از سریال وسترن Yellowstone: 1923 با نقش‌آفرینی هریسون فورد و هلن میرن منتشر شده است.

منبع: کولایدر

عموی دلها


منبع: https://gamefa.com/885454/yellowstone-1923-images-harrison-ford-helen-mirren/

در کنار هریسون فورد و هلن میرن نیز بازیگران برجسته دیگری نیز در سریال «۱۹۲۳» نقش‌آفرینی می‌کنند که از جمله آن‌ها می‌توان به سباستین روشه (Sebastian Roché)، دارن مان (Darren Mann)، رابرت پاتریک (Robert Patrick)، جروم فلین (Jerome Flynn) و تیموتی دالتون (Timothy Dalton) اشاره کرد.

در ابتدا قرار بود سریال «۱۹۲۳» در قالب یک فصل ساخته شود اما در ادامه تصمیم گرفته شد تا قسمت‌های این سریال در قالب دو قسمت روی سرویس آنلاین پارامونت عرضه شوند تا داستان بهتر و بیشتر توسعه پیدا کند. همانند سریال «یلواستون» و «۱۸۸۳» نویسندگی سریال «۱۹۲۳» نیز توسط تیلور شریدان انجام شده است.

پخش سریال «۱۹۲۳» از تاریخ ۱۸ دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (یکشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۱) شروع خواهد شد اما در حال حاضر هنوز تریلری برای آن منتشر نشده است.