اولین تصاویر مفهومی از بازی Splinter Cell Remake منتشر شدند

ما می‌خواهیم مطمئن شویم که یک بازی عالی را ارائه دهیم. در واقع ما همه کارها را به درستی انجام می‌دهیم و یک تجربه‌ی با کیفیت و کاملاً فوق‌العاده تولید می‌کنیم.

یوبیسافت در اواخر سال 2021 از ساخت ریمیک Splinter Cell خبر داد. این بازی با استفاده از موتور SnowDrop توسعه می‌یابد که از آن برای ساخت سری بازی‌های The Division، عنوان Avatar: Frontiers of Pandora و بازی جدید Star Wars یوبیسافت استفاده شده است. به گفته‌ی یوبیسافت، استفاده از انجین مذکور در ساخت ریمیک Splinter Cell علاوه بر جلوه‌های بصری و گیم‌پلی امروزی، سایه و نورپردازی پویایی را که این مجموعه با آن شناخته شده است، ارائه خواهد داد.

ما قصد داریم این بازسازی را در سطحی بالا بسازیم و تا آنجا که ممکن است کیفیت را افزایش دهیم. این امر باید به ما کمک کند که پایه و بنیان خوبی را برای فرنچایز در آینده ایجاد کنیم.

تبلیغات

در ادامه می‌توانید تصاویر جدید بازی Splinter Cell Remake را مشاهده کنید.

مدتی پیش نیز دیوید گریول (David Grivel)، کارگردان بازی Splinter Cell Remake، پس از 11 سال فعالیت در یوبیسافت، جدایی خود را از این کمپانی اعلام کرد.


منبع: https://gamefa.com/887402/ubisoft-reveals-first-screenshots-of-the-splinter-cell-remake-concept-art/

ما چیزهای هیجان‌انگیزی نیز برای Splinter Cell داریم. یک انیمیشن سریالی در کنار ریمیک Splinter Cell وجود دارد که با همکاری نتفلیکس ساخته می‌شود. بازی ما یک ریمستر ساده نیست. ما می‌توانیم همه محتوا را از ابتدا، تازه و آماده بازسازی کنیم.

همچنین اعلام شد که بازی Splinter Cell Remake برای مدتی به سکوت خبری خواهد رفت تا تیم سازنده بتواند روی ساخت و ارائه‌ی بهترین بازی ممکن تمرکز کند.

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) به مناسبت 20 سالگی فرنچایز Splinter Cell، اولین تصاویر مفهومی از بازی Splinter Cell Remake را به اشتراک گذاشت.

تیم سازنده Splinter Cell Remake تایید کرده است که این بازی همچنان در مراحل ابتدایی تولید و نمونه سازی اولیه قرار دارد. کریس آوتی در این باره گفت:

کریس آوتی (Chris Auty)، کارگردان خلاق Splinter Cell Remake، در خصوص این بازی می‌گوید:

زاویان پورتر (Zavian Porter)، دستیار طراح مراحل Splinter Cell Remake، در این مورد اظهار داشت: