اولین تصویر از فصل سوم سریال Ted Lasso منتشر شد

سریال تد لسو (Ted Lasso) از شروع پخش خود روی سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس توانست به موفقیت قابل توجهی دست پیدا کند و به یکی از پر بازدیدترین و برجسته‌ترین سریال‌های این سرویس تبدیل شود.

به تازگی اولین تصویر رسمی از فصل سوم سریال Ted Lasso منتشر شده که تقابل نیت و تد را نشان می‌دهد.

در پایان فصل دوم سریال «تد لسو» در حرکتی غیرمنتظره نیت تصمیم گرفت تا از مقامش در باشگاه ریچموند استعفا بدهد و به تیم روپرت منیون با بازی آنتونی هد بپیوندد و سرمربی‌گری این تیم را برعهده داشته باشد.

حالا به تازگی سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس اولین تصویر رسمی از فصل سوم و پایانی سریال «تد لسو» را منتشر کرده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید. در این تصویر، تد با بازی جیسون سودیکیس و نیت با بازی نیک محمد در مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند و همین نیز نوید تقابل بسیار جذابی بین آن‌ها و تیم‌هایشان را می‌دهد.

سریال تد لسو (Ted Lasso)
سریال تد لسو Ted Lasso

در حال حاضر سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس تاریخ دقیقی برای شروع پخش فصل سوم و پایانی سریال «تد لسو» اعلام نکرده اما تایید شده که پخش آن از بهار سال ۲۰۲۳ شروع می‌شود.

حالا فصل سوم سریال «تد لسو» قرار است ادامه تنش میان تد و نیت را به نمایش در بیاورد و در اولین تصویر منتشر شده از آن نیز این موضوع کاملا مشخص است. در این تصویر، نیت و تد در حالی در مقابل یکدیگر ایستاده‌اند که روپرت از دور نظاره‌گر آن‌ها است.

تبلیغات

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/905407/ted-lasso-season-3-image-release-window/