اولین تصویر از فیلم Land Of Bad با بازی راسل کرو منتشر شد –

هنوز تاریخ انتشار این فیلم مشخص نشده است.

در تصویر منتشر شده از فیلم Land Of Bad، لیام و لوک همسورث در میانه‌ی انجام یک مأموریت نظامی دیده می‌شوند.

در این تصویر برادران همسورث با لباس نظامی کامل و تفنگ‌های در حال شلیک در حال گذر از یک جنگل در کشور فیلیپین هستند. به نظر می‌رسد آن‌ها برای اجرای یک عملیات نجات گروگان خود را آماده می‌کنند. شما می‌توانید تصویر منتشر شده از این فیلم را در زیر تماشا یا دانلود کنید.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/882794/land-of-bad-image-liam-hemswoth-luke-hemsworth/

در این میان تیم کینی با بازی لیام همسورث (Liam Hemsworth) به تیم میدانی عملیات می‌پیوندد؛ او که یک افسر تازه وارد JTAC است می‌خواهد از فرصت پیش آمده بهترین بهره ممکن را برده و خود را ثابت کند؛ اما بار دیگر همه چیز خراب می‌شود و عملیات لو می‌رود. کینی که هیچ سلاحی به جز پهپادها در کنار خود ندارد، تنها امیدش به ریپر اپراتور پهپادها است که شاید بتواند او را از این جهنم نجات دهد.


تبلیغات

مراحل تولید فیلم اکشن هیجانی Land Of Bad (سرزمین بدها) هم‌اکنون در کشور استرالیا در جریان است. از بازیگران این فیلم می‌توان به لوک همورث (Luke Hemsworth)، لیام همسورث و راسل کرو اشاره کرد. سکان کارگردانی این فیلم در دستان ویلیام اوبنک (William Eubank) است. اوبنک همچنین فیلمنامه این اثر را به همراه دیویدفریجریو (David Frigerio) قلم زده است.

فیلم Land Of Bad، روایتگر داستان یک اپراتور پهپادهای نظامی به نام ریپر با بازی راسل کرو (Russell Crow) است که وظیفه‌ی پشتیبانی یک عملیات نیروهای دلتا فورس را در کشور فیلیپین بر عهده دارد؛ اما همه چیز مطابق انتظار پیش نمی‌رود و عملیات با شکست مواجه می‌شود. حال ریپر تنها 48 ساعت وقت دارد تا یک عملیات دیگر را برای آزادسازی گروگان‌ها برنامه‌ریزی کند.

لازم به ذکر است که واژه‌ی JTAC مخفف Joint Terminal Attack Controller است که به نیروهایی در میدان عملیات نظامی اطلاق می‌شود که وظیفه‌شان درخواست پشتیبانی از پهپادها و همچنین هدایت عملیات نظامی پهپادها در درگیری‌های فاصله‌ی نزدیک است.