اولین تصویر از Welcome to Derry، پیش‌درآمد IT منتشر شد –

تصویر منتشر شده دفتر کلینت باورز، رییس پلیس شهر دری را به تصویر می‌کشد. نام باورز برای طرفداران پروپا قرص فیلم اول، یادآور هنری باورز، پسر زورگویی است که به همراه دوستانش دائماً به آزار و اذیت اعضای باشگاه بازندگان می‌پردازد. او در نهایت تحت تلقین پنی‌وایز پدرش را که اتفاقاً او هم یک پلیس بود را به قتل رساند؛ با اینکه او اصلاً پدر خوبی برای فرزند خود نبود و رفتار بسیار بدی با هنری داشت؛ اما مرگ او یکی از شوک‌آورترین لحظه‌های این اثر را رقم زد.

سال گذشته انتشار خبر تولید پیش‌درآمد سری فیلم‌های IT (آن)، موجی از هیجان را در میان طرفداران رمان‌های استفن کینگ افسانه‌ای و فیلم‌های IT برانگیخت؛ حال اندی موسکیتی که کارگردانی بیشتر قسمت‌های این سریال و نویسندگی قسمت اول را به همراهی یکی از خالقان این اثر، یعنی جیسون فوکس برعهده دارد؛ تصویری از پشت صحنه‌ی این اثر را در حساب اینستاگرامی خوود به اشتراک گذاشته است.

پایان خطر اسپویل

هنوز مشخص نیست که کلینت چه نسبتی با هنری و پدرش دارد؛ اما باید صبر کرد و دید که آیا او هم همانند اقوامش به دلیل اعمالش به سرنوشت تلخی گرفتار خواهد شد یا او قهرمانی است که در خط مقدم مبارزه با شرارت قرار خواهد گرفت.

سریال Welcome to Derry توسط جیسون فوکس و برد کیلب کین خلق شده است. از بازیگران این اثر می‌توان به تیلور پیج و کریس چاک اشاره کرد. این اثر در سال ۲۰۲۴ در سرویس Max در دسترس قرار می‌گیرد.

منبع: کولایدر
منبع: https://gamefa.com/936739/welcome-to-derry-it-prequel-first-set-image-andy-muschietti/

شما می‌توانید پست اینستاگرامی موسکیتی را از اینجا ببینید یا تصویر منتشر شده از پشت صحنه‌ی سریال Welcome to Derry (به دری خوش آمدید) را در زیر تماشا یا دانلود کنید.

 "اولین تصویر از Welcome to Derry، پیش‌درآمد IT منتشر شد -"
تبلیغات

خطر اسپویل

به تازگی اندی موسکیتی، کارگردان پیش‌درآمد مورد انتظار فیلم It یعنی Welcome to Derry، اولین تصویر از پشت صحنه‌ی این اثر را به اشتراک گذاشت.

داستان سریال Welcome to Derry در دهه‌ی ۶۰ میلادی رخ می‌دهد و روایتگر وقایع تلخ و تراژیک شهر دری خواهد بود که در نهایت منجر به وقوع پیوستن اتفاقات فیلم اول شد. با اینکه پنی‌وایز در این سریال حضور ندارد؛ اما ظاهراً وقایع این سریال پاسخ‌گوی بسیاری از سئوال‌های طرفداران در مورد پشت‌پرده‌ی تاریک شهر دری خواهد بود.