اولین تصویر هریسون فورد در فیلم Indiana Jones 5

تصویر منتشر شده از فیلم «ایندیانا جونز ۵» هریسون فورد را در نقش ایندیانا جونز به تصویر می‌کشد که سوار بر قایق است و به چیزی خیره شده است. این تصویر همچنین برخی از وسائل همیشگی این شخصیت همچون شلاق، کلاه و کیف او را نیز به نمایش می‌گذارد.

اشتیاق طرفداران برای تماشای فیلم ایندیانا جونز ۵ (Indiana Jones 5) بسیار زیاد است و در طی ماه‌های گذشته نیز کمپانی لوکاس‌فیلم و دیزنی اشاره‌های بسیار ریزی به این پروژه داشته‌اند و عطش بیننده‌ها برای آن را بیشتر کرده‌اند.

جیمز منگولد (James Mangold) سکان کارگردانی فیلم «ایندیانا جونز ۵» را در دست دارد و جان هنری باترورث (John-Henry Butterworth) و جز باترورث (Jez Butterworth) نیز فیلم‌نامه این اثر را قلم زده‌اند. این فیلم در تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۹ تیر ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران می‌شود.

تاکنون تریلری برای فیلم «ایندیانا جونز ۵» منتشر نشده و هیچ اطلاعی در مورد داستان آن نیز در دست نیست. با این حال، به تازگی اولین تصویر رسمی از این فیلم توسط مجله امپایر منتشر شده که هریسون فورد (Harrison Ford) را نشان می‌دهد.

به تازگی اولین تصویر از فیلم Indiana Jones 5 منتشر شده که هریسون فورد را در این نقش برجسته نشان می‌دهد.

تبلیغات

فیلم Indiana Jones 5
فیلم Indiana Jones 5

مطلب مرتبط:

منبع: کولایدر

Godfather4224Amir :))


منبع: https://gamefa.com/887743/indiana-jones-5-first-image-harrison-ford/

همانطور که قبلا اعلام شده بود، فیلم «ایندیانا جونز ۵» آخرین حضور هریسون فورد در این نقش خواهد بود. همین نیز سبب شده تا شایعات بسیاری پیرامون این پروژه شکل بگیرد. برخی از شایعات حاکی از آن هستند که با کنار رفتن شخصیت ایندیانا جونز از داستان، شخصیت دیگری جایگزین او خواهد شد تا این فرنچایز همچنان ادامه داشته باشد. یکی از شخصیت‌های احتمالی نیز کاراکتری با بازی فیبی والر بریج (Phoebe Waller Bridge) است اما هنوز هیچ چیزی قطعی نیست.