اولین تیزر از سریال The Walking Dead: Dead City


به تازگی تریلری از سریال The Walking Dead: Dead City منتشر شده است، اثری که نسخه فرعی‌ای از سریال اصلی مردگان متحرک محسوب می‌شود.

سرانجام پس از ۱۲ سال و پخش ۱۱ فصل، سریال «مردگان متحرک» به تازگی به پایان راه خود رسید و داستان این اثر را به پایان رساند. با این حال،‌ این جهان گسترده همچنان به راه خود با نسخه‌های فرعی متعدد ادامه خواهد داد. یکی از این نسخه‌های فرعی نیز سریال مردگان متحرک: شهر مردگان (The Walking Dead: Dead City) است.

در قسمت پایانی و ۹۰ دقیقه سریال «مردگان متحرک»، اولین تیزر رسمی از سریال «مردگان متحرک: شهر مردگان» منتشر شده بود. با اینکه این تیزر مدت زمان کوتاهی دارد اما همچنان نیم نگاهی از درون این سریال تازه را برای طرفداران به نمایش می‌گذارد.

اتفاقات سریال «مردگان متحرک: شهر مردگان» دو سال پس از اتفاقات پایان سریال اصلی جریان دارد و داستان مگی با بازی لورن کوهن (Lauren Cohan) و نیگان با بازی جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan) را روایت می‌کند که به شهر نیویورک سفر می‌کنند، شهری که اکنون پر از زامبی است.

تبلیغات

در تیزر تازه منتشر شده برای سریال «مردگان متحرک: شهر مردگان» مگی و نیگان به منهتن سفر می‌کنند، جزیره‌ای که برای مدت‌ها است از دیگر بخش‌های نیویورک جدا شده است. الی جورنه (Eli Jorné) مدیر اجرایی این سریال خواهد بود، سریالی که در قالب ۶ قسمت ساخته و در سال آینده میلادی پخش می‌شود.

سریال «مردگان متحرک: شهر مردگان» اولین نسخه فرعی از سریال اصلی به شمار نمی‌رود و قبلا نیز سریال ترس از مردگان متحرک (Fear the Walking Dead)، سریال مردگان متحرک: دنیای خارج (The Walking Dead: World Beyond) و همچنین سریال آنتولوژی داستان‌های مردگان متحرک (Tales of the Walking Dead) ساخته شده‌اند.

علاوه بر این‌ها نیز نسخه‌های فرعی دیگری در دست توسعه قرار دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به سریالی بر محوریت شخصیت دریل دیکسون با بازی نورمن ریدوس (Norman Reedus) و همچنین سریالی تحت عنوان Rick & Michonne بر محوریت شخصیت ریک گرایمز با بازی اندرو لینکلن (Andrew Lincoln) و میشون با بازی دانای گوریرا (Danai Gurira) اشاره کرد.

منبع: کولایدر

عمو فیل کبیرDARKSIREN


منبع: https://gamefa.com/889417/the-walking-dead-spinoff-dead-city-teaser-jeffrey-dean-morgan-lauren-cohan/