اولین واکنش‌ها به فیلم Enola Holmes 2 | جذاب، کمدی و مهیج

اگر از فیلم اول «انولا هولمز» لذت بردید، مطمئنا با تماشای فیلم دوم نیز اوقات خوشی را سپری خواهید کرد. در این فیلم، داستان با زمانبندی مناسبی در جریان است و بیشتر روی کاراکترها تمرکز دارد. میلی بابی براون و هنری کویل نیز همانند همیشه موفق عمل کردند.

همانند فیلم اول، فیلم «انولا هولمز ۲» نیز سرگرم‌کننده است. هنری کویل و میلی بابی براوان صحنه‌های بیشتری در کنار یکدیگر دارند و جذبه عالی آن‌ها با هم به بهتر شدن فیلم کمک شایانی کرده است.

منبع: کولایدر
منبع: https://gamefa.com/881598/enola-holmes-2-reactions-reviews-is-it-good/

فیلم «انولا هولمز ۲» را خیلی دوست داشتم و بسیار سرگرم‌کننده بود. داستان واقعی که منبع الهام داستان این فیلم بوده نیز بسیار قدرتمند است.

جیسون گروهاسک:

فیلم «انولا هولمز ۲» دنباله‌ای برای فیلمی به همین نام محصول سال ۲۰۲۰ است و در آن، میلی بابی براون (Millie Bobby Brown)، هلنا بونهام کارتر (Helena Bonham Carter) و هنری کویل (Henry Cavill) نقش‌های اصلی را به تصویر می‌کشند. منتقدان در واکنش‌های خود نسبت به فیلم «انولا هولمز ۲» که در ادامه مشاهده می‌کنید، نظرات مثبتی در مورد این اثر داشته‌اند.

نظر منتقدان درباره فیلم انولا هولمز ۲

فیلم Enola Holmes 2

فیلم «انولا هولمز ۲» فوق‌العاده است و در آن، طنز بسیار زیاد و اکشن جالب‌توجهی به چشم می‌خورد و علاوه بر تمام این موارد، بر اساس داستانی واقعی است.

استیون واینتراب:

داگلاس دیویدسون:

تبلیغات

منتقدان اولین واکنش‌های خود نسبت به فیلم Enola Holmes 2 محصولی از سرویس آنلاین نتفلیکس را منتشر کردند و به تحسین این اثر پرداختند.

مگی لاویت:

جنا بوش:

فیلم «انولا هولمز ۲» قرار است در تاریخ ۲ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۱۳ آبان ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود.