اولین واکنش‌ها به فیلم Fast X | درخشش جیسون موموآ

فیلم سریع ۱۰ (Fast X) جدیدترین اثر از فرنچایز «سریع و خشن» به شمار می‌رود که قرار است جدالی از گذشته را به روی پرده سینماها بیاورد. در این فیلم، دانته ریز با بازی جیسون موموآ قرار است از دام تورتو و خانواده‌اش برای کشتن پدرش انتقام بگیرد.

لیام کراولی:

تماشای فیلم «سریع ۱۰» یک تجربه سرگرم‌کننده و مهیج است. این فیلم برخی اکشن‌های باورنکردنی و لحظات بسیار ظالمانه‎‌ای دارد که طرفداران از این اثر فرنچایز سریع و خشن انتظار دارند اما آن چیزی که جیسون موموآ در نقش دانته ایفا کرده، واقعا جادویی است. بازی او فوق‌العاده جذاب و خیره‌کننده است.

بهترین بخش فیلم «سریع ۱۰» جیسون موموآ است. نقش‌آفرینی او را دوست داشتم و او هر لحظه را از آن خودش کرده است. بقیه فیلم نیز همان چیزی است که انتظار دارید.

فیلم «سریع ۱۰» به جیسون موموآ و شخصیت شرور دانته ریز تعلق دارد. خشونت پر زرق و برق و طنز تاریک این شخصیت طراوات خاصی به این اثر بخشیده است. بقیه چیزها نیز مضحکانه و درهم و برهم هستند ولی به طرز احمقانه‌ای سرگرم‎‌کننده احساس می‌شوند. یکی دیگر از بازیگران تازه‌وارد و جذاب فرنچایز سریع و خشن، آلن ریچاردسون است که نقش ایمز را بازی می‌کند.

فیلم Fast X جدیدترین فیلم از فرنچایز سریع و خشن به شمار می‌رود و در اولین واکنش‌ها به آن نقش‌آفرینی جیسون موموآ را ستودند.

ژرمن لوسیه:

فیلم «سریع ۱۰» حماسی، تکان‌دهنده و خشمگین‌تر از همیشه است. جنبه عاطفی، پیچش‌های دیوانه‌کننده و اوج بسیار شدید و انفجاری بسیار جالب به نظر می‌رسند. این فیلم فقط یک فیلم دیگر از این فرنچایز نیست بلکه بهترین فیلم اکشن است و زمینه را برای آثار بعدی فراهم می‌کند.

اریک آیزنبرگ:

فیلم «سریع ۱۰» توانسته این فرنچایز را به مسیر درست بازگرداند و دلیل اصلی آن نیز نقش‌آفرینی درخشان جیسون موموآ در نقش دانته ریز است، نقشی که بسیار شبیه به جوکر است. او یک روان‌پریش شاد است و تماشای او لذت‌بخش است. این در حالی است که این فیلم از داستانی که باعث شده تا فیلم نهم و هشتم کهنه احساس شود نیز اجتناب کرده است.


منبع: https://gamefa.com/937901/fast-furious-10-movie-social-reactions/تبلیغات

جوزف دکلمایر:

اتم:

اولین واکنش‌ها نسبت به فیلم «سریع ۱۰» منتشر شده که عمدتا مثبت بودند و تقریبا تمام آن‌ها به نقش‌آفرینی درخشان و جوکر مانند جیسون موموآ در این اثر اشاره کردند و آن را ستودند. این در حالی است که بسیاری از افراد اکشن‌های برجسته این اثر را نیز تحسین کردند. در ادامه می‌توانید نظرات مختلف و واکنش‌ها به فیلم «سریع ۱۰» را مشاهده کنید.

نظرات درباره فیلم سریع و خشن ۱۰

فیلم Fast X "اولین واکنش‌ها به فیلم Fast X | درخشش جیسون موموآ"
فیلم Fast X

سایمون تامپسون:

استیو واینتراب:

فیلم «سریع ۱۰» بدترین فیلم این مجموعه است. اکشن سرگرم‌‎کننده است اما این اولین فیلم این مجموعه است که از فیلم قبلی پیشی نمی‌گیرد و مفهوم خانواده نیز تکراری شده است. ولی جیسون موموآ خارق‎‌العاده است و ارزش تماشا و تحسین را دارد.

فیلم «سریع ۱۰» کاملا مسخره ولی دوست‎‌داشتنی است. سکانس‌های اکشن بسیار جذاب و مهیج هستند و جیسون موموآ نقش‌آفرینی جذابی ارائه کرده است.