اولین واکنش‌ها به فیلم Oppenheimer | خارق‌العاده و تماشایی

تبلیغات

فیلم «اوپنهایمر» من را شگفت‌زده کرد. این اثر یک مطالعه کاراکتر در بزرگترین مقیاس است که با نقش‌آفرینی درخشان کیلین مورفی همراه شده است. این یک اثر درام تاریخی و حماسی است اما سبک متمایز نولان همچون تنش، ساختار، مقیاس، طراحی صدای خیره‌کننده و جلوه‌های بصری قابل‌توجه را درون خودش دارد.

فیلم اوپنهایمر (Oppenheimer) جدیدترین ساخته فیلمساز مطرح و برجسته کریستوفر نولان به شمار می‌رود که داستان یکی از تأثیرگذارترین و مهم‌ترین شخصیت‌های تاریخ یعنی رابرت جی اوپنهایمر خالق بمب اتم را به نمایش در می‌آورد. در این اثر، کیلین مورفی نقش شخصیت اصلی را ایفا می‌کند.

مت میتوم – منتقد Total Film:

فیلم «اوپنهایمر» خارق‌العاده است. تنها کلمه‌ای که به ذهنم می‌رسد، «مهیب» است. این اثر سرعت بی‌امانی دارد، پر از جزئیات دیوانه‌کننده است و درامی تاریخی و پیچیده را شکل می‌دهد که در نهایت، کریستوفر نولان آن را به حیرت‌آورترین و شوکه‌کننده‌ترین شیوه ممکن به پایان می‌رساند.


منبع: https://gamefa.com/956751/oppenheimer-reactions-is-it-good/

فیلم «اوپنهایمر» ساخته کریستوفر نولان خارق‌العاده و باورنکردنی است. هر جنبه از فیلم از نقش‌آفرینی درخشان بازیگران تا کار فوق‌العاده هوتوان هویتما در پشت دوربین و نحوه بازگو کردن داستان توسط نولان همگی ارزشمند هستند و می‌توان در مورد آن‌ها صحبت کرد. مدت زمان سه ساعته فیلم اصلا حس نمی‌شود و به سرعت می‌گذرد.

فیلم «اوپنهایمر» اثری متراکم، پرحرف و پرتنش است که تا حدودی درباره بمب است و عمدتا درباره این است که چقدر ما محکوم به فنا هستیم. کیلین مورفی نقش‌آفرینی خوبی داشته اما بازیگران مکمل واقعا درخشیدند. این یک فیلم بی‌پروا، مبتکرانه و پیچیده است که مخاطب خود را به فکر فرو می‌برد.

جاناتان دین – منتقد Sunday Times:

استیون واینتراب – سردبیر Collider:

رابین کالین – منتقد The Telegraph:

بیلج ابیری – منتقد Vulture:

زمان زیادی تا اکران فیلم «اوپنهایمر» باقی نمانده و هیجان و هایپ برای آن به نقطه اوج خودش رسیده است. حالا اولین واکنش‌ها نسبت به این اثر منتشر شده که آن را یکی از تأثیرگذارترین آثار کریستوفر نولان خطاب کرده‌اند که فیلمی خارق‌العاده و تماشایی است. در ادامه نظرات و واکنش‌ها به فیلم «اوپنهایمر» را مشاهده می‌کنید.

نظرات درباره فیلم Oppenheimer

فیلم Oppenheimer "اولین واکنش‌ها به فیلم Oppenheimer | خارق‌العاده و تماشایی"
فیلم Oppenheimer

اولین واکنش‌ها نسبت به فیلم Oppenheimer منتشر شده که آن را اثری خارق‌العاده و تماشایی خطاب کردند.

درباره فیلم «اوپنهایمر» چیز خاصی در نظر نداشتم ولی وقتی آن را تماشا کردم واقعا مغزم را منفجر کرد و در تیتراژ پایانی آن حیرت‌زده بودم و به چیزی جز آن نمی‌توانستم فکر کنم.

لیندزی باهر – منتقد Associated Press:

فیلم «اوپنهایمر» ساخته کریستوفر نولان واقعا یک دستاورد تماشایی است و اقتباسی صادقانه و فشرده با داستان‌سرایی مبتکرانه و اجراهای ظریفی از کیلین مورفی، امیلی بلانت، مت دیمون، رابرت داونی جونیور و تعداد زیاد دیگری به شمار می‌رود.