اکران دوباره فیلم Titanic در سینماهای جهان

منبع: کولایدر

پس از آن که در سال گذشته کمپانی پارامونت حق پخش این فیلم را تصاحب کرد، طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده و به مناسبت 25 سالگی ساخت این پروژه، قرار است تا نسخه بروز شده آن با کیفیت 4K و سه بعدی باری دیگر در سینماهای جهان به معرض نمایش گذاشته شود. پیش از این به ترتیب در سال‌های 2012، 2017 و 2022 شاهد اکران‌های جهانی و محدود این فیلم زیبا در نقاط مختلفی از دنیا بوده‌ایم.

جیمز کامرون، کارگردان افسانه‌ای سینما پیش از خلق دنیای فانتزی و جذاب پاندورا، اقتباسی عاشقانه و درام را از واقعه غرق شدن کشتی تایتانیک در سال 1997 تحت عنوان Titanic رقم زد که از ستارگانی همچون لئوناردو دی‌کاپریو و کیت وینسلت بهره می‌برد. اثری که با بودجه‌ای 200 میلیون دلاری تهیه شده بود، تاکنون فروشی بالغ بر 2 میلیارد و 201 میلیون دلار را رقم زده است.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/903131/titanic-returns-to-theaters-to-celebrate-25th-anniversary/

فیلم تایتانیک که توسط جیمز کامرون نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی شده است، روایت‌گر رابطه عاشقانه دو غریبه به نام‌های جک و رز می‌باشد که اتفاقی بر سر راه یکدیگر قرار گرفته و ماجراجویی جذابی را در این کشتی رقم می‌زنند. اثری که هنوز هم پس از گذشت 25 سال نه تنها از جلوه‌های ویژه نابی بهره برده است، بلکه داستان و شخصیت‌های آن می‌تواند مخاطبینش را بارها و بارها سرگرم نماید.

تبلیغات

به مناسبت 25 سالگی ساخت فیلم Titanic، شاهد اکران دوباره نسخه بروز شده آن می‌باشیم.

طرفداران Titanic می‌توانند در تاریخ 10 فوریه (21 بهمن) نسخه‌ 4K و سه بعدی این فیلم را در سینما مشاهده نمایند.