اکران فیلمی جدید از گودزیلا در سال آینده

فرنچایز سینمایی Godzilla شاهد پستی و بلندی‌های بسیاری بوده و بارها در سینمای غرب و شرق مورد اقتباس قرار گرفته است. آخرین‌باری که هالیوود از این هیولا استفاده نمود، در سال 2021 با فیلم Godzilla Vs. Kong می‌باشد. پروژه‌ای که در دوران اوج همه‌گیری ویروس کرونا اکران گردید و فروشی بالغ بر 470 میلیون دلار را رقم زد. هالیوود نیز در حال ساخت فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی حول محور جهان هیولایی‌محور خود می‌باشد که می‌تواند طرفداران این هیولا را تا سال‌ها سرگرم نماید.

فیلم بدون عنوان گودزیلا که به صورت اختصاصی در کشور ژاپن تهیه خواهد شد، برای اکران در تاریخ 11 مارس 2023 (20 اسفند) در نظر گرفته شده است.

آخرین‌بار در سال 2016 فیلمی تحت عنوان Shin Godzilla به کارگردانی هیدئاکی آنو (Hideaki Anno) در داخل کشور ژاپن اکران شد. پروژه‌ای که با بودجه‌ای 15 میلیونی تهیه شد و فروشی بالغ بر 76 میلیون دلار را رقم زد. حال پس از گذشت 6 سال شاهد بازگشت این هیولا به سینمای ژاپن خواهیم بود. پروژه‌ای بدون عنوان که توسط تاکاشی یامازاکی (Takashi Yamazaki) کارگردانی خواهد شد؛ کسی که در خلق آثاری همچون Space Battleship Yamato و Onimusha 3: Demon Siege نقش داشته است.


تبلیغات

در ادامه همچنین تصویری از این فیلم منتشر شده که تاریخ اکران آن را مشخص می‌کند. تصویری که در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.

منبع: هالیوود ریپورتر

💙 نوکر کریتوس 💙


منبع: https://gamefa.com/883268/new-godzilla-movie-coming-next-year-from-japans-toho/

ژاپن قصد دارد تا به مناسبت 65 سالگی گودزیلا، فیلمی جدید از این هیولای دوست داشتنی و محبوب را در سینما اکران نماید.

گودزیلا، پادشاه هیولاها به زودی از خواب چند ساله در کشور ژاپن برخواسته و راهی نبردی تازه خواهد شد. زیرا به مناسبت 65 سالگی این هیولای قدیمی و محبوب سینما شاهد اجرای مراسمی به این مناسبت در روز پنج‌شنبه گذشته در کشور ژاپن بودیم و در جریان این مراسم استودیو فیلم‌سازی توهو اعلام کرد که آن‌ها در حال ساخت فیلمی جدید از این مجموعه هستند که در سال آینده بر پرده سینما اکران خواهد شد.