اکشن‌های خارق‌العاده در تریلر تازه فیلم John Wick: Chapter 4

تبلیغات

به تازگی تریلری برای فیلم مورد انتظار و جذاب John Wick: Chapter 4 منتشر شده که اکشن‌های خارق‌العاده‌ای را به نمایش در می‌آورد.

لارنس فیشبرن، لنس ردیک و ایان مک‌شین در کنار کیانو ریوز از جمله بازیگران فیلم‌های قبلی جان ویک به شمار می‌روند که در این فیلم تازه نیز حضور خواهند داشت. از جمله بازیگران تازه این اثر نیز می‌توان اسکات ادکینز، شمیر اندرسون و مارکو زارور را نام برد.

فیلم جان ویک ۴ (John Wick: Chapter 4) یکی از فیلم‌های اکشن بسیار مورد انتظار سال ۲۰۲۳ میلادی به شمار می‌رود که طرفداران مشتاقانه منتظر آن هستند و حالا در فاصله‌ای بیش از یک ماه تا اکران آن، تریلری تازه برای آن منتشر شده است.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/914857/john-wick-4-trailer-keanu-reeves-bill-skarsgard/

سکان کارگردانی فیلم «جان ویک ۴» را چاد استاهلسکی در دست دارد، کسی که ساخت سه فیلم قبلی این مجموعه را در دست داشته بود. این در حالی است که او قرار است سکان کارگردانی فیلم «جان ویک ۵» را نیز برعهده داشته باشد.

این تریلر شخصیت‌های شرور مختلفی را به تصویر می‌کشد که بازیگران برجسته و بااستعدادی نقش‌های آن‌ها را بازی می‌کنند و از جمله آن‌ها می‌توان به بیل اسکاشگورد، دانی ین، هیرویوکی سانادا و رینا ساوایاما اشاره کرد. این تریلر صحنه‌های اکشن بسیار خارق‌العاده‌ای را در مکان‌های متفاوتی همچون صحرا و خیابان‌های پاریس به نمایش در می‌آورد و در پایان نیز رویارویی جان ویک با سگی تازه را نشان می‌دهد.

فیلم «جان ویک ۴» قرار است در تاریخ ۲۴ مارس سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲) به روی پرده سینماها بیاید.

تریلر تازه منتشر شده برای فیلم «جان ویک ۴» که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، کیانو ریوز در نقش جان ویک را نشان می‌دهد که باید در نبردی تازه با دشمنان بسیار زیاد و ماهری مبارزه کند.