ایلان ماسک افزودن حالت بازی PvP به توییتر را منطقی می‌داند

پس از تصاحب توییتر توسط ایلان‌ ماسک، موسس Tesla باور دارد که می‌توان گزینه تجربه بازی به صورت PvP را به این شبکه اجتماعی محبوب اضافه نمود.

در تاریخ ۵ آبان (۲۷ اکتبر)، ایلان ماسک (Elon Musk) پس از کشمکش‌های بسیار، موفق شد تا خرید پلتفرم توییتر را نهایی کند. این در حالیست که زمزمه‌های خرید این شبکه اجتماعی، برای نخستین بار در ماه آپریل به گوش رسید. به نظر می‌رسد که با مدیریت ماسک، کاربرهای توییتر وارد نسل جدیدی از عرضه خدمات توسط این پلتفرم‌ محبوب خواهند شد.
در روزهایی که شایعات بسیاری به گوش می‌رسید که این ایلان ماسک بوده که حساب کاربری خواننده معروف، کانیه وست (Kanye West) را از حالت تعلیق خارج نموده، این میلیاردر معروف اظهار داشت که قصد دارد تا تغییرات گسترده‌ای را در توییتر ایجاد نماید. حالا به نظر می‌رسد که یکی از این تغییرات، افزودن حالت PvP به توییتر برای تجربه عناوین‌ مختلف توسط بازیکنان خواهد بود.

پس از این‌که جنجال‌ها حول‌ محور خرید توییتر توسط ایلان‌ ماسک کاهش پیدا کند، می‌توان انتظار داشت که او تغییراتی بنیادین در این پلتفرم ایجاد نموده و ساختار کنونی آن را تا حد زیادی عوض کند.


منبع: https://gamefa.com/882247/musk-pvp-in-twitter-is-possible/

ایلان ماسک و تلاش برای اضافه کردن گزینه PvP به توییتر

پس از رد و بدل شدن این نظرات بین ماسک و یکی از دنبال‌کننده‌های او، کاربران دیگر نیز راجع به مقوله‌ی آوردن حالت PvP به توییتر، به ابراز نظر پرداختند. کاربری به نام دیوید‌کریم (Davidkarim) در این مورد اظهار داشت:

حرف‌های شما منطقی به نظر می‌رسد.

نکته جالب توجه این است که این نظر، توجه ماسک را به خود جلب نمود؛ او در پاسخ نوشت:

توییتر باید هم‌چون ردیت، از ویژگی کارما (Karma) استفاده کند؛ به طوری که با انجام بحث‌های اجتماعی با دیگران، بر میزان کارمای کاربر افزوده شود. کسانی که در این قبیل بحث‌ها به ابراز نظر می‌پردازند، به عنوان پاداش توییت‌های آن‌ها بیشتر از سایرین دیده می‌شود.

الحاق حالت‌های گیمینگ مختلف به توییتر را با افزودن حالت PvP به این پلتفرم شروع کرده و به بازیکنانی که حساب کاربری آن‌ها تایید شده است، اجازه دهید تا با یکدیگر به رقابت بپردازند. در حال حاضر، تجربه عناوین نقش‌آفرینی در توییتر در دسترس کاربرانی با حساب‌های تایید نشده نیز قرار داشته و مدیریت چندانی روی آن‌ها انجام نمی‌شود. این در حالیست که توییتر عادی که کاربرانِ دیگر در حال استفاده از آن هستند، با کنترل شدید و قوانین سخت‌گیرانه اداره می‌شود‌.

با این‌که ممکن است ماسک با این نظر خود، صرفا قصد داشته تا با کاربر مورد بحث شوخی کند، اما باید به خاطر داشت که این بار نخست نبوده که موسس اسپیس ایکس (Space X)، از آوردن گیمینگ به دستگاه‌‌ها و پلتفرم‌های دیگر سخن می‌گوید. می‌دانیم که اتومبیل‌های ساخت تسلا (Tesla) با نمایشگر مخصوص خود که در داشبورد آن‌ها واقع است، قادرند تا بازی‌های مختلفی را اجرا نمایند. این در حالیست که برای جذاب‌تر کردن این قابلیت، ماسک اخیراً اعلام کرد که ممکن است تا در آینده‌ای نزدیک، بازی‌های استیم (Steam) روی ماشین‌های تسلا قابل تجربه شوند.

برای نخستین بار، ایلان ماسک در پاسخ به یکی از دنبال‌کننده‌های خود، به افزودن قابلیت تجربه بازی در حالت PvP به توییتر اشاره کرد. کاربری به نام CosminDZs که از محققین True North محسوب می‌شود، از ماسک تقاضا کرد تا زمینه تجربه حالت‌های بازی مختلف در توییتر را فراهم کند؛ او در این مورد اظهار داشت:


تبلیغات