ایلان ماسک همزمان با دست و پا زدن در Diablo 4، لوگوی توییتر را تغییر می‌دهد

توییتر واقعاً جای عجیبی است.


باید خیلی وقت پیش انجام می‌شد. متاسفم که خیلی طول کشید.

ماسک، کاربرانی که در توییتر اسپیس نشسته بودند را توبیخ کرد و از آن‌ها خواست توضیح دهند که چرا او را احضار کرده‌ و باعث شدند تجربه Diablo 4اش متوقف شود. سپس فضا عجیب‌تر شد زیرا کاربران از او خواستند تا Steam ID خود را به آن‌ها بگوید. همچنین در ادامه او را در مورد انواع بازی‌هایی که انجام می‌دهد مورد بازخواست قرار دادند.

منبع: Insider Gaming

پی‌نوشت: ایلان ماسک در میان صحبت‌های خود از واژه‌ی Grinding استفاده می‌کند. معنای این واژه نزدیک به چنین حالتی است: «تلاش بیش از حد با پاداش کم». ما نیز برای فهم راحت‌تر شما عزیزان تصمیم گرفتیم تا آن را به اصطلاح، «دست و پا زدن» معنا کنیم.


قبل از پایان مکالمه، ماسک به خود می‌بالید که برای تکمیل Halo Infinite در درجه سختی Legendary وقت گذاشته است و این مسئله پس از پیشنهاداتی مبنی بر استفاده از پلتفرم توییتر برای تبدیل شدن به یک فضای استریم موفق بیان شد.

او سپس توضیح داد در حالی که مشغول دست و پا زدن در Diablo 4 است، مهندسان در حال برداشتن لوگوی توییتر از دفاتر هستند.

در نهایت، نوبت به توضیحات ایلان در رابطه با تجربه‌اش از عنوان Super Smash برای اتاقی از شنوندگان به ظاهر بی‌علاقه رسید که ظاهراً بیشتر قصد داشتند بدانند که آیا او نوشابه رژیمی می‌نوشد یا خیر.

تبلیغات

وقتی از ایلان ماسک پرسیده شد که چرا لوگوی توییتر تغییر می‌کند، به سادگی گفت:

او پس از پیوستن به جمع، به طور اتفاقی توضیح داد که برای اولین بار پس از تقریباً بیست سال قصد دارد نام تجاری توییتر را تغییر داده و در نهایت، لوگوی شبکه (پرنده آبی) که به سرعت قابل تشخیص است را کنار بگذارد.

در طول این مکالمه صدای پس‌زمینه زیادی از طرف ایلان شنیده می‌شد و طولی نکشید که صاحب حواس‌پرت و مدیر ارشد فناوری توییتر توضیح داد که او به شدت درگیر بازی Diablo 4 است. این یک مکالمه عجیب و فوق‌العاده بود که فقط پنج دقیقه به طول انجامید و تقریباً تمامی مضمون آن در مورد بازی بود.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/960295/%D8%A7%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%A7%D8%B3%DA%A9-%D9%87%D9%85%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%D8%A7-%D8%B2%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%B1-diablo-4%D8%8C-%D9%84/

شب گذشته، ده‌ها هزار نفر در توییتر اسپیس (Twitter Space) نشسته و منتظر پیوستن ایلان ماسک (Elon Musk) بودند. نام این پروژه «تا زمانی که ایلان ماسک را احضار نکنیم هیچ‌کس حرف نمی‌زند» بود و تنها یک ساعت طول کشید تا این فضای ساکت، توجه شخص مورد نظر ما را به خود جلب کند.

به نظر می‌رسید او با این واقعیت که نام کاراکترش را در بازی مورد بحث، “IWillNeverDie” (من هرگز نمی‌میریم) گذاشته، قصد شوخی کردن با خود را دارد.