بازنشستگی پیش از موعد مارک والبرگ؟


به نظر می‌رسد که مارک والبرگ قصد دارد تا به زودی از حرفه بازیگری کناره گیری نماید.

تبلیغات

مارک والبرگ ۵۲ ساله یکی از بازیگران مطرح و دوست داشتنی هالیوود به شمار می‌رود که برخی از به یاد ماندنی‌ترین آثار سینمایی را به تصویر کشیده و خاطراتی ارزشمند را برای طرفدارانش به ارمغان آورده است. هنرمندی که نشان داده از ژانر کمدی گرفته تا درام، اکشن و جنایی، از پس هر نقشی به زیبایی بر آمده و هیچ محدودیتی در قدرت بازیگری وی وجود ندارد.

با این حال به نظر می‌رسد که مارک والبرگ به زودی با هالیوود و حوزه بازیگری خداحافظی خواهد کرد. زیرا طبق تازه‌ترین مصاحبه‌ای که در آن حضور داشته، درباره آینده کاری خود صحبت کرده و اعلام نموده که بعید می‌داند مدت زمان زیادی را به حرفه بازیگری اختصاص دهد.

خب، واضح است که در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری مشغول ایفای نقش در پروژه‌های مختلف هستم. با این حال در بعضی از کسب و کارها، شما آن‌ را ارتقا داده و سپس یا به نسل بعد انتقال می‌دهید و یا به صورت کامل خارح می‌شوید. در مورد فرزندانم باید ببینم که علایق آن‌ها چیست ولی درباره خودم نمی‌توانم با قاطعیت صحبت کنم و بعید است که در آینده به مانند امروز به نقش آفرینی ادامه دهم. قطعاً این سخت‌ترین کار ممکن خواهد بود.

او در ادامه به شغل تهیه‌کنندگی اشاره کرد و اعلام نمود که از سر ناچار وارد این حوزه شده است. زیرا نمی‌توانسته تا منتظر بقیه بماند تا بلکه پروژه‌ای به مرحله اکران برسد و او خود باید دست به کار می‌شده است.

قطعاً کناره گیری نام‌های بزرگی همچون مارک والبرگ تاثیر به سزایی در کیفیت آثار هالیوود خواهد گذاشت و باید صبر کرد و دید که آینده چه برنامه‌ای برای این بازیگر دوست داشتنی تدارک دیده است.

منبع: کامیک‌بوک


منبع: https://gamefa.com/978754/mark-wahlberg-reveals-he-might-retire-from-acting-soon/