بازه انتشار Remnant 2 مشخص شد؛ رونمایی از کلاس Handler

به‌تازگی استودیوی گانفایر گیمز (Gunfire Games)، با انتشار تریلری از کلاس جدید Remnant 2 تحت عنوان Handler و بازه‌ی زمانی انتشار این بازی رونمایی کرده است.

تبلیغات

حدوداً یک هفته پس از معرفی کلاس Gunslinger، استودیوی گانفایر گیمز طی سری ویدیوهای IGN First از کلاس بعدی بازی Remnant 2 یعنی Handler رونمایی کرده است. بازی‌بازان با انتخاب Handler که کلاسی حامی محسوب می‌شود، یک سگ آموزش دیده و مجهز به همراه خواهند داشت که در مواقع مواجهه با دشمن، به آن‌ها کمک خواهد کرد.

منبع: Gamingbolt

masoud pc gamerامیر


منبع: https://gamefa.com/921399/remnant-2-is-out-in-summer-2023-handler-class-revealed/

در ادامه می‌توانید تریلرِ منتشر شده از کلاس Handler در بازی Remnant 2 را مشاهده و دانلود کنید:


این حالت‌ها شامل سه نوعِ Guard Dog, Support Dog و Attack Dog می‌شوند که سگِ همراه در حالت Guard Dog با زوزه کشیدن و مزاحمت، حواس دشمنان را پَرت می‌کند، در Support Dog سلامتی شما و یارانتان را برمی‌گرداند و در حالت Attack Dog نیز میزان آسیب‌های بیشتری به دشمنان وارد می‌کند. علاوه‌بر این، می‌توانید سگ‌تان را برای انجام کاری به جایی بفرستید و با فشردن دکمه‌ی مربوطه، او را فراخوانی کنید.

به گفته‌ی بن کورتون (Ben Cureton)، طراح اصلی استودیوی گانفایر گیمز، این سگ دارای حالت‌های مختلفی خواهد بود و در هر حالت، نقش‌های متفاوتی ایفا خواهد کرد:

هربار که حالت‌های مختلف را انتخاب می‌کنم، دستمالِ گردن‌آویز سگِ همراه، بسته به نقشی که قرار است ایفا کند، تغییر رنگ می‌دهد.

علاوه‌بر موارد فوق، گانفایرز گیمز اعلام کرد که Remnant 2 در تابستان سال جاری منتشر خواهد شد. این بازی برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد.