بازگشت شکوهمندانه برندون فریزر به سینما در تریلر The Whale

این فیلم اقتباسی از رمانی به همین نام و به قلم ساموئل دی. هانتر می‌باشد که خود او وظیفه نویسندگی فیلم‌نامه را بر عهده داشته است. دارن آرونوفسکی نیز در جایگاه کارگردان با بازیگرانی همچون سیدی سینک، هانگ چائو و سامانتا مورتون همکاری داشته است.

تبلیغات

منبع: Comingsoon


منبع: https://gamefa.com/895523/the-whale-trailer-shows-a-father-reconnecting-with-his-daughter/

با این حال فیلم The Whale (نهنگ) موفق شده تا بازگشتی شکوهمندانه را برای وی در سینمای هالیوود رقم بزند. تازه‌ترین اثر استودیو A24 روایت‌گر پدر افسرده‌ای است که از اضافه وزن شدید رنج برده و در برقراری ارتباط با دخترش دچار مشکلات بسیاری می‌باشد. زندگی این پدر و دختر میزبان وقوع رخدادهایی خواهد شد که رابطه آن‌ها را به چالش کشیده و لحظاتی جذاب و تماشایی را به ارمغان می‌آورد.

فیلم The Whale اکران خود را در برخی از نقاط جهان به صورت محدود آغاز کرده است.

برندون فریزر را می‌توان به عنوان یکی از ستاره‌های سینما در دهه 1990 تا اواسط 2000 خطاب کرد که آثاری بزرگ و تماشایی را برای مخاطبین به ارمغان آورده است. با این حال طی یک دهه اخیر سینما چندان روی خوشی به وی نشان نداده و از روزهای اوج خود کناره گیری کرده بود.

در ادامه می‌توانید تریلر زیبای این فیلم تحسین شده را مشاهده نمایید. اثری که نامزدی در جوایز گلدن گلوب را برای برندون فریزر به همراه داشته و می‌تواند به یک جایزه اسکار برای وی نیز ختم گردد.

در تریلر به نمایش درآمده از فیلم مورد انتظار The Whale شاهد هنرنمایی تماشایی و قابل ستایش برندون فریزر هستیم.