بازگشت هنری کویل در قامت سوپرمن نیم میلیون دلار هزینه برده است

همچنین طبق گزارشات منتشر شده، سکانس هنری کویل در فیلم The Flash مربوط به رویارویی کلارک کنت با بری آلن در جریان سفر بین جهان‌های موازی بوده که شاهد دیالوگ بسیار کوتاهی از هنری کویل بوده‌ایم. با توجه به این که او رسماً از این نقش کناره‌گیری کرده است، چنین سکانسی با حضور او می‌تواند عجیب جلوه نماید.

با این حال او پیش از کنار گذاشتن شنل سوپرمن، در دو صحنه از آثار دنیای سینمایی دی‌سی به نقش‌آفرینی پرداخته بود. نخستین سکانس مربوط به صحنه پس از تیتراژ فیلم Black Adam و دومین سکانس نیز مربوط به فیلم The Flash (فلش) می‌باشد که هر یک از آن‌ها 250 هزار دلار و در مجموع نیم میلیون دلار برای کمپانی برادران وارنر هزینه داشته است.

با وجود این که دنیای فعلی سینمایی دی‌سی که تحت عنوان DCEU شناخته می‌شود به پایان کار خود نزدیک شده و پروژه‌های انگشت‌شماری از آن برای اکران در سینما باقی‌مانده است اما همچنان حواشی آن ادامه یافته و در سال 2022 میزبان تغییرات بسیار گسترده‌ای بوده که طرفداران را در بهت و حیرت باقی گذاشته است.

طبق تازه‌ترین گزارشات منتشر شده، بازگشت کوتاه مدت هنری کویل و حضور در 2 صحنه بسیار کوتاه، نیم میلیون دلار برای کمپانی برادران وارنر هزینه داشته است.

تبلیغات

منبع: اسکرین‌رنت


منبع: https://gamefa.com/895917/henry-cavills-flash-movie-cameo-salary-details-reportedly-revealed/

پس از روی کار آمدن دیوید زسلاو به عنوان مدیر جدید کمپانی برادران وارنر، شاهد انتصاب جیمز گان به عنوان مدیر دنیای سینمایی جدید دی‌سی به نام DCU هستیم. این مسئله سبب شده تا با وجود این که شاهد بازگشت هنری کویل در صحنه پس از تیتراژ فیلم Black Adam (بلک آدام) در قامت سوپرمن بودیم اما با تصمیم جیمز گان او برای همیشه از این نقش کنار گذاشته شد که حسرت طرفداران دی‌سی را در پی داشته است.

در هر حال دو فیلم The Flash و Aquaman and the Lost Kingdom (آکوامن و پادشاهی گم‌شده) آخرین محصولات از دنیای سینمایی فعلی دی‌سی خواهند بود و از سال 2024 شاهد آغاز فرنچایز جدیدی زیر نظر جیمز گان خواهیم بود که از سوپرمن کاملاً متفاوتی نیز بهره می‌برد.