بازگشت هیلدور گودنادوتیر برای ساخت موسیقی فیلم Joker 2

تبلیغات
علی


منبع: https://gamefa.com/903537/joker-2-hildur-gudnadottir-returns-as-composer/

فروش یک میلیارد دلاری فیلم جوکر سبب شد تا دنباله آن چراغ سبز بگیرد؛ اثری که تحت عنوان Joker: Folie à Deux (جوکر: جنون مشترک) شناخته شده و پروسه تولید آن در جریان می‌باشد. دنباله‌ای که روایت‌گر آشنایی جوکر با هارلی کویین بوده و می‌تواند به یکی از آثار ماندگار از دنیای دی‌سی بدل گردد.

منبع: کولایدر

یکی از مسائلی که شاید طرفداران این فیلم را نگران کرده بود، بحث موسیقی آن بوده است. با این حال در خبری خوشحال کننده اعلام شده که هیلدور گودنادوتیر برای ساخت قطعات موسیقی فیلم Joker: Folie à Deux باز خواهد گشت تا با جادوی منحصر به فرد خود، گوش بینندگان را طلسم نماید.

فیلم مورد انتظار Joker: Folie à Deux در تاریخ 4 اکتبر 2024 (13 مهر 1403) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

تبلیغات

فیلم Joker (جوکر) سال 2019 که واکین فینیکس را در قامت شاهزاده شرارت شهر گاتهام به تصویر کشیده بود، در کنار تمام زیبایی‌هایی که برای مخاطبین به ارمغان آورد اما یک مسئله تا ابد در ذهن بینندگانش باقی خواهد ماند و آن موسیقی زیبای سکانس‌های این فیلم بود که توسط موسیقی‌دان کلاسیک ایسلندی یعنی هیلدور گودنادوتیر تهیه شده است. قطعاتی که او برای این پروژه به ارمغان آورده بود به حدی گوش‌نواز و حماسی جلوه کرد که جوایز متعددی را برای هیلدور گودنادوتیر در پی داشت.

این دنباله که توسط تاد فیلیپس نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی شده است، میزبان حضور بازیگرانی همچون واکین فینیکس، لیدی گاگا و زازی بیتز می‌باشد.

هیلدور گودنادوتیر باری دیگر بازگشته تا لحظات فیلم Joker 2 را برای مخاطبین جاودانه نماید.