بازیگران جدیدی به فصل دوم سریال The Rings of Power پیوستند


سریال فانتزی و حماسی The Rings of Power در فصل دوم خود میزبان 8 بازیگر جدید خواهد بود.

پرهزینه‌ترین سریال تاریخ تلویزیون که The Lord of the Rings: The Rings of Power نام دارد و توسط ران ایمز (Ron Ames) و کریستوفر نیومن (Chris Newman) تهیه‌کنندگی شده است، با پخش فصل نخست خود، در جلب نظر مخاطبین و منتقدین چندان موفق عمل نکرد و انتقادات بسیاری را برانگیخت.

با این حال کمپانی آمازون همچنان به ساخت فصل دوم متعهد بوده و پروسه فیلم‌برداری آن چند ماهی می‌شود که آغاز شده است. همانطور که در گذشته نیز اعلام کردیم، نه تنها بازیگر یکی از نقش‌های کلیدی این سریال در فصل دوم تغییر خواهد کرد، بلکه بازیگران جدیدی نیز به پروسه تولید فصل دوم اضافه شده‌اند.

حال طبق تازه‌ترین خبر منتشر شده، 8 بازیگر جدید دیگر نیز به این سریال پیوسته‌اند که کوین الدون (Kevin Eldon)، سلینا لو (Selina Lo)، ویل کین (Will Keen)، ویلیام چاب (William Chubb)، گوی سینگ چرا (Gavi Singh Chera)، اولیور الوین-ویلسون (Oliver Alvin-Wilson)، استوارت بومن (Stuart Bowman) و کلم لینچ (Calam Lynch) نام دارند.

تبلیغات

با وجود این که بیش از 10 بازیگر جدید به فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت اضافه شده‌اند، اما هنوز نقش هیچکدام از آن‌ها فاش نشده و باید دید که آن‌ها چه شخصیت‌ها و یا موجوداتی را در این حماسه از جی. آر. آر. تالکین (J. R. R. Tolkien) به تصویر خواهند کشید.

فصل دوم سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power در اوایل سال 2024 از طریق سرویس پرایم ویدیو در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.

منبع: Comingsoon

🤘Mohsenj74Daniyal Bleszinski


منبع: https://gamefa.com/893145/the-rings-of-power-season-2-adds-8-cast-members/