بازیگران نقش هنری و سم در سریال The Last Of Us مشخص شدند –

لامار جانسون (Lamar Johnson) و کیوان وودارد (Keivonn Woodard) قرار است تا نقش‌آفرینی شخصیت‌های هنری و سم را در سریال The Last Of Us بر عهده داشته باشند. همچنین اعلام شد که گراهام گرین (Graham Greene) و الین مایلز (Elaine Miles) نیز برای نقش‌آفرینی در مارلین و فلورنس به این سریال پیوسته‌اند.

هنری و سم دو برادر هستند که در طول وقایع بازی اول، با جوئل و الی در طول سفرشان برای پیدا کردن مقر فایرفلای‌ها با آن‌ها آشنا می‌شوند. در توصیف هنری و سم در این سریال آمده است که آن‌ها دو برادر هستند که در تلاش‌اند تا از یک گروه شورشی در کانزاس سیتی که خواستار انتقام‌گیری از آن‌ها هستند، فرار کنند. همچنین فلورنس و مارلین زوج میانسالی هستند که در تلاش هستند تا در شرایط دهشتناک آخرالزمانی شهر وایومینگ زنده بمانند.

شبکه‌ی HBO به طور رسمی اعلام کرد که لامار جانسون و کیوان وودارد به سریال The Last Of Us پیوسته‌اند.

منبع: comingsoon

EMPEROR NIMA SHAMS


منبع: https://gamefa.com/852589/the-last-of-us-tv-series-henry-and-sam/

این سریال روایتگر داستان جوئل و الی، دو بازمانده از پاندمی وایرانگری است که به مدت 20 سال است آمریکا را در نوردیده است. آن‌ها باید برای تلاش در راه بقا، با اتفاقات ناگواری روبرو شوند و اتفاقاتی را تحمل کنند که کمتر انسانی توانایی رویارویی با آنرا را دارد.

تبلیغات

سریال The Last Of Us (آخرین نفر از ما)، وقایع بازی اول این سری بازی ویدیویی تحسین شده به همین نام را پوشش خواهد داد. همچنین انتظار می‌رود که وقایعی از The Last Of Us Part 2 نیز در این سریال به تصویر کشیده شود.

سریال The Last Of Us توسط خالق مینی سریال تحسین شده‌ی چرنوبیل، یعنی کریگ مازن (Craig Mazin) خلق شده است. از بازیگران این سریال می‌توان به پدرو پاسکال (Pedro Pascal) در نقش جوئل و بلا رمزی (Bella Ramsey) در نقش الی اشاره کرد. همچنین فیلمنامه‌ی این سریال به قلم مازن و خالق بازی‌های The Last Of Us، یعنی نیل دراکمن (Neil Druckmann) به رشته‌ی تحریر درآمده است.