بازیگر جدیدی به فیلم Kingdom of the Planet of the Apes پیوست

طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده، شاهد حضور بازیگر جدیدی در کنار نام‌هایی همچون فریا آلن، پیتر میکون و ایکا دارویل خواهیم بود. ویلیام اچ میسی که به سبب هنرنمایی در پروژه‌های شناخته شده‌ای همچون Shameless (بی‌شرم) و Jurassic Park III (پارک ژوراسیک ۳) به شهرت رسیده است، بازیگر جدید این پروژه سینمایی خواهد بود.

این دنباله جدید سیاره میمون‌ها که توسط جاش فریدمن، ریک یافا سیلور، آماندا سیلور و پاتریک آیسون نویسندگی خواهد شد، در نظر دارد تا ماجراجویی‌های جدیدی را برای نسل جوان رقم زده و دنیای پس از انسان‌ها را به تصویر بکشد.

این فیلم جدید روایت‌گر سال‌ها پس از مبارزه میمون‌ها به رهبری سزار بر علیه انسان‌هایی می‌باشد که دیگر به عنوان صاحبان سیاره زمین شناخته نمی‌شوند. حال که سزار مرده است، او تبدیل به یک نماد برای میمون‌هایی شده که قدرت را در سیاره زمین به عهده گرفته و وقایعی غافلگیر کننده و جذاب را رقم می‌زنند.

فیلم Kingdom of the Planet of the Apes (پادشاهی سیاره میمون‌ها) چهارمین اثر از فرنچایز جدید سیاره میمون‌ها می‌باشد که وس بال کارگردانی آن را بر عهده گرفته و دنباله مستقیم فیلم War for the Planet of the Apes (جنگ برای سیاره میمون‌ها) در سال 2017 محسوب می‌شود.

تبلیغات
تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/903732/kingdom-of-the-planet-of-the-apes-william-h-macy-joins-cast/

فیلم Kingdom of the Planet of the Apes در تاریخ 24 مه 2024 (4 خرداد 1403) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

بازیگر جدیدی به فیلم مورد انتظار Kingdom of the Planet of the Apes پیوسته است.

منبع: Comingsoon