بازیگر نقش اصلی GTA 6 تصویری از خود منتشر کرد که حال و هوای وایس سیتی را دارد

منبع داخلی مشهور راکستار، Tez2، که قبلاً اطلاعاتی را به درستی از محصولات راکستار و به‌روزرسانی‌های GTA Online لیک کرده بود، مدتی پیش در فروم GTA متذکر شد که رونمایی از GTA 6 «در سال ۲۰۲۳ رخ خواهد داد» و این عنوان بازۀ تعطیلات ۲۰۲۴ (اواخر سال ۲۰۲۴) را هدف قرار داده است، اما احتمال تاخیر تا ۲۰۲۵ به راحتی وجود دارد. همچنین، این منبع داخلی می‌گوید که راکستار در حال حذف محتویات مختلف از بازی است تا از تاخیر بیش از حد آن جلوگیری کند و بسیاری از این محتویات حالا به عنوان DLC برای پس از لانچ برنامه‌ریزی شده‌اند.


منبع: https://gamefa.com/939116/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%B4-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C-gta-6-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%DA%A9%D8%B1/

وی اخیراً تصویر جدیدی را از خود به اشتراک گذاشته است که حال و هوای GTA و شهر وایس سیتی را دارد. تصویر منتشر شده را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 "بازیگر نقش اصلی GTA 6 تصویری از خود منتشر کرد که حال و هوای وایس سیتی را دارد"
تبلیغات

گیم‌پلی فاش شده در سال گذشته رسماً تایید می‌کند که بازی GTA 6 در شهر خیالی میامی (وایس سیتی) جریان دارد. ما همچنین می‌دانیم این عنوان دو کاراکتر اصلی خواهد داشت که یکی از آن‌ها جیسون (Jason) و دیگری لوسیا (Lucia) نام دارند. از سوی دیگر، منابع داخلی معتبری مانند تام هندرسون، Tez2 و جسیون شرایر به انتشار GTA 6 در اواخر ۲۰۲۴ یا نیمۀ اول ۲۰۲۵ اشاره داشته‌اند.

اما این تصویر چه معنایی دارد؟ اگر خوشبینانه به قضیه نگاه کنیم، شاید به رونمایی از بازی در چند روز آینده اشاره داشته باشد. تا ساعاتی دیگر، جلسۀ مالی تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) برگزار خواهد شد و شاید در این جلسه مالی اخبار جدیدی از بازی به اشتراک گذاشته شود. از سوی دیگر، شاید این تصویر معنای خاصی نداشته باشد.

در سال ۲۰۱۶، بازیگری به نام برایان زامپلا (Bryan Zampella)، تصویری را با جوزف ال. روبینو (Joseph L. Rubino) به اشتراک گذاشت؛ شخصی که در آن زمان حول موشن کپچر و مسائل مربوط به فیلم‌برداری با راکستار گیمز (Rocsktar Games) همکاری داشته است. بعدها مشخص شد که زامپلا نقش کاراکتر اصلی GTA 6 را بازی می‌کند.

این احتمال وجود دارد که به‌زودی جزئیات بیشتری از بازی GTA 6 دریافت کنیم. اخیراً بازیگر کاراکتر اصلی بازی تصویری را از خود به اشتراک گذاشته که به شدت یادآور حال و هوای وایس سیتی است.