بازیگر نقش ایدا در Resident Evil 4 Remake به بازخوردهای تنفرآمیز هواداران واکنش نشان داد

با وجود این اتفاقات، طبق شایعات منتشر شده، کپکام (Capcom) قصد دارد تا بسته الحاقی Separate Ways را تا پایان سال ۲۰۲۳ و به‌صورت پولی برای Resident Evil 4 Remake عرضه کند. این DLC به‌صورت کامل بازی‌بازان را در نقش ایدا وانگ قرار خواهد داد و به همین دلیل، پس از انتشار می‌تواند حاشیه‌های حتی بیشتری برای بازیگر این نقش ایجاد کند.

منبع: TheGamer

خسته


منبع: https://gamefa.com/925464/resident-evil-4-remakes-ada-turns-off-instagram-replies-after-thousands-of-hateful-comments/

اگرچه انتقاد، حق مسلم و واقعی هر فردِ صاحب‌نظر است اما آزار یک شخص تفاوت زیادی با نقد کردن وی دارد و هرچقدر هم که نسبت به کار او حس خوبی نداشته باشید، اذیت کردن وی نمی‌تواند عمل منصفانه‌ای باشد. اما متاسفانه این همان اتفاقی است که اخیراً برای گائو افتاده است؛ از زمان انتشار Resident Evil 4 Remake، پست‌های این هنرپیشه در صفحه‌ اینستاگرامش با هزاران بازخورد منفی و نظرات تنفرآمیز پُر شدند که تمام این‌ها در نهایت او را ناچار کرد تا در سکوت، بخش نظرات پست‌های خود را مسدود کند.

Resident Evil 4 Remake هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی اسیتشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در صورت تمایل، می‌توانید نقد و بررسی متنی و ویدیویی این بازی را از طریق کلیک روی لینک‌های آبی، مطالعه و مشاهده کنید.

از طرفی، تعداد دیگری از هواداران سری Resident Evil به حمایت از گائو برخاستند و جهت از بین بردن جو منفی شکل گرفته شده، بازخوردهای مثبت خود از ایفای نقش این هنرپیشه را به اشتراک گذاشتند. به‌ عنوان مثال، فردی با ارسال توییتی، به هیجان‌زده بودن گائو هنگام بازی در نقش ایدا در Welcome to Raccoon City اشاره کرد و به سرزنش افرادی پرداخت که زیبایی این لحظه را برای اون خراب کردند.

تبلیغات

اگرچه اکنون نمی‌توانیم نظرات منفی پست‌های گائو را مشاهده کنیم اما یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر، اسکرین‌شات‌هایی از آن‌ها به اشتراک گذاشته است که مشخصاً ناراحت‌کننده هستند. به‌عنوان مثال فردی اظهار داشته که صدای ایدا «بدترین صداپیشگی شنیده شده در چند سال اخیر» است و به عقیده‌ی شخص دیگری، «هیچ چیز اغواکننده‌ای» در رابطه با اجرای گائو وجود ندارد.

اگرچه این روزها Resident Evil 4 Remake تمام توجه‌ها را به خود جلب کرده است و بازخوردهای مثبت آن، از هر سمت و سویی شنیده می‌شوند اما چنین مواردی، به معنای بی‌نقص بودن این بازی نیست. به‌عنوان مثال، عده‌ی زیادی از هواداران سری Resident Evil از نحوه‌ی ایفای نقش لیلی گائو (Lily Gao)، بازیگر شخصیت ایدا وانگ، ناراضی هستند و عقیده دارند که وی با اجرای بی‌حوصله‌ خود، نتوانسته است تا در حد همان کیفیتی که در Resident Evil 2 Remake از خود به جا گذاشته بود، ظاهر شود.

بازخوردهای تنفر آمیز به نحوه‌ی ایفای نقش ایدا وانگ (Ada Wong) در Resident Evil 4 Remake، بازیگر این شخصیت را به‌شدت آزرده خاطر کرد.