بازیگر نقش پسر وین دیزل در فیلم Fast X مشخص شد

فیلم مورد انتظار Fast X در تاریخ 19 مه (29 اردیبهشت 1402) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

لئو ابلو پری ایفای نقش پسر خردسال وین دیزل در فیلم Fast X را بر عهده گرفت.

تبلیغات
Killzoneچشم بصیرت


منبع: https://gamefa.com/903962/fast-x-adds-leo-abelo-perry-as-vin-diesels-son/تبلیغات

منبع: کولایدر

علی‌رغم این که از جزئیات داستانی این دنباله اطلاعاتی در دست نمی‌باشد اما باید صبر کرده و ببینیم که برایان مارکوس چه نقشی در ماجراجویی‌های جدید تیم دام خواهد داشت و آیا او هم همانند پدر خود برای نجات خانواده وارد میدان خواهد شد یا خیر!

در دو فیلم گذشته شاهد اشاره به او بودیم که حتی یک ماموریت نجات نیز برای نجات کودک دام صورت گرفت که لحظاتی هیجان‌انگیز و جذاب را رقم زده بود. حال در Fast X شاهد حضور ورژن خردسال وی خواهیم بود که تحت عنوان برایان مارکوس شناخته شده و لئو ابلو پری ایفای نقش آن را بر عهده خواهد داشت.

این دنباله که توسط لویی لتریر کارگردانی شده و جاستین لین و دن مازیو نویسندگی فیلم‌نامه آن را بر عهده داشته‌اند، از بازیگرانی همچون وین دیزل، جیسون استاتهام، شارلیز ترون، جان سینا، جیسون موموآ و بری لارسون بهره می‌برد.

خانواده شخصیت دومینیک «دام» تورتو میزبان بازیگر جدیدی می‌باشد که برای نخستین‌بار در فرنچایز سریع و خشمگین شاهد حضورش خواهیم بود. فیلم Fast X (فست اکس) که دهمین فیلم از این فرنچایز شناخته می‌شود، پسر خردسال شخصیت دام را به مخاطبین معرفی خواهد کرد که پیش از این شاهد دوران نوزادی و کودکی وی بوده‌ایم.