بازی‌ رایگان هفته بعد Epic Games Store فاش شد

فروشگاه Epic Games در سال گذشته ۹۹ عنوان رایگان را به مخاطبین خود ارائه کرد ( که از ۸۹ عنوان رایگان در سال ۲۰۲۱ بیشتر بود). بر اساس گزارش صاحبان این فروشگاه اینترنتی، این بازی‌ها مجموعا ۲۲۴۰ دلار ارزش داشتند و کاربران در مجموع بیش از ۷۰۰ میلیون عنوان رایگان (کمتر از ۷۶۵ میلیون در سال ۲۰۲۱) را در اختیار گرفتند.

تبلیغات

اگر این اطلاعات دقیق باشند، Dying Light: The Following – Enhanced Edition جایگزین Tunche و The Silent Age خواهد شد. جدیدترین عناوین رایگان فروشگاه که Chess Ultra و World of Warships — Starter Pack: Ishizuchi بودند، هنوز تا ۶ ساعت آینده به صورت رایگان در دسترس هشتند.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/924588/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-epic-games-store-%D9%81%D8%A7%D8%B4-%D8%B4%D8%AF/

بر اساس اطلاعات قابل استناد billbil-kun، بازی Dying Light: The Following – Enhanced Edition از تاریخ ۱۷ تا ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ (۶ تا ۱۳ آوریل ۲۰۲۳) در فروشگاه Epic Games رایگان خواهد بود. این عنوان که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد، شامل نسخه اول Dying Light و بسته‌های الحاقی آن از جمله The Following می‌شود.

این شرکت اخیرا به بازیکنان پیشنهاد کرده است که انتظار عناوین انحصاری بیشتری را برای فروشگاه Epic Games داشته باشند. هفته گذشته، Epic در جریان کنفرانس خود در GDC، از انتشار نسخه بتا Unreal Editor برای Fortnite خبر داد.

به نظر می‌رسد عنوان رایگان هفته آینده Epic Games Store پیش از اعلام رسمی لو رفته است و نام جذابی در اطلاعات لو رفته دیده می‌شود.