بازی فانتزی Soulframe از سازندگان Warframe معرفی شد

بازی Soulframe قرار است بیشتر روی مبارزات تن‌به‌تن، اکتشاف و و موضوعات متفاوت از Warframe، مانور دهد. در حال حاضر، بازی در ابتدایی‌ترین مراحل توسعه به سر می‌برد. در یک مصاحبه با واشنگتن پست (Washington Post)، توسعه‌دهنگان بازی متذکر شدند که در سال 2019، با اختصاص زمان کمی، استارت کار با مفاهیم پایه خورده شده و در ماه فوریه 2022، کار توسعۀ آن به صورت جدی آغاز شد. با این اوصاف، به نظر می‌رسد فاصلۀ زیادی تا پایان کار مانده است، اما تریلری از بازی منتشر شده که لحن کلی بازی را نشان داده و یک طرح کلی از چیزی که دیجیتال اکستریمز در نظر دارد، در ذهن ما ایجاد می‌کند. این تریلر را می‌توانید از این لینک تماشا کنید.

شرکت دیجیتال اکستریمز از بازی Soulframe رونمایی کرد، یک عنوان فانتزی MMO که «جهان آینه‌ای» بازی Warframe است. این یک دنباله از بازی حال حاضر سازندگان نیست، بلکه بیشتر یک وارث برای آن محسوب می‌شود. برای مثال بازی‌های FromSoftware، به‌طور کلی به هم شبیه هستند، اما لزوماً دنباله یکدیگر محسوب نمی‌شوند و یا در یک فرنچایز جای نمی‌گیرند.

تعدادی از نوآوران کلیدی، از جمله استیو سینکلر (Steve Sinclair)، مدیر نوآوری Warframe، از این عنوان فاصله خواهند گرفت تا روی بازی Soulframe تمرکز کنند. بازی Warframe، با مدیریت بخش نوآوری توسط خانم ربکا فورد (Rebecca Ford)، به کار خود ادامه خواهد داد، به این معنی که طرفداران هنوز می‌توانند منتظر محتویات تازه برای بازی باشند.

EMPEROR NIMA SHAMS


منبع: https://gamefa.com/844236/warframe-developer-announces-new-fantasy-mmo-soulframe/

عنوان Warframe، یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ژانر MMO است، که بخش اعظم این محبوبیت وجود نینجاهای جذاب در بازی و حرکات متنوع آن‌ها با اسلحه‌ها است. مدت زیادی از انتشار این بازی می‌گذرد. بازی یاد شده به مدت ده سال مداوم در حال فعالیت بوده و با جاه‌طلبی‌های روزافزون‌، به طرفداران تازه و بازیکنان وفاداری برای خود دست پیدا کرده است. با این اوصاف، این توسعه‌دهنده به دنبال پروژه‌ای تازه است که تجربیات برگرفته از Warframe را برای ساخت عنوانی جدید به کار ببندد.

شرکت دیجیتال اکستریمز (Digital Extremes)، سازندۀ بازی Warframe، به‌تازگی از بازی فانتزی جدید خود، یعنی Soulframe، پرده برداشت.