بازی مسابقه‌ای RIDE 5 با عرضه یک تریلر معرفی شد

بازی RIDE 5 قرار است در تاریخ ۱ شهریور ۱۴۰۲ (۲۳ آگست ۲۰۲۳) روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود.


منبع: https://gamefa.com/928207/ride-5-announced-for-ps5-xbox-series-x-s-and-pc-launches-in-august/

به گفته شرکت Milestone، عنوان RIDE 5 بازیکنان را در دنیایی گسترده و کامل از مسابقات موتورسواری غوطه‌ور خواهد کرد تا با موتورهای رویایی خود در سراسر نقاط جهان سفر کنند و ماجراجویی خود را در دنیای این مسابقات آغاز نمایند. بازیکنان در بازی RIDE 5 با انواع راننده‌های قدرتمند دیگر که هر کدام سابقه منحصر به فردی دارند، مسابقه خواهند داد. در همین حال یک مرکز فنی بزرگ در بازی وجود دارد که مکانیک و انواع تجهیزات برای شخصی‌سازی موتور را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

به نظر می‌رسد سازندگان در بخش فنی بازی RIDE 5 پیشرفت‌های زیادی را اعمال کرده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به سیستم تولید ابرهای سه‌بعدی رویه‌ای جدید، آب و هوای پویا که تغییرات واقعی بر کیفیت مسابقات و رانندگی با موتور ایجاد می‌کنند و موارد دیگر اشاره کرد. همچنین یک بخش Race Creator جدید به بازی RIDE 5 اضافه شده است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا انواع سناریوهای مسابقه را به دلخواه و نامحدود برای خود خلق کنند. همچنین در این بخش مجموعه پیشرفته‌ای از ابزارهای کمکی قرار داده شده است تا بازیکنان تازه‌وارد بتوانند به تمرین پرداخته و مکانیسم‌های گیم‌پلی را منعطف‌تر و راحت‌تر یاد بگیرند.

استودیوی Milestone با انتشار یک تریلر جدید، از بازی مسابقه‌ای RIDE 5 رونمایی کرد که قرار است در ماه آگست آینده در دسترس بازیکنان قرار گیرد.

سری بازی‌های شبیه‌ساز مسابقات موتورسواری RIDE شرکت Milestone طی چند سال گذشته عرضه شدند و توانستند عملکرد قابل قبولی برای بازیکنان علاقه‌مند به این رشته ورزشی داشته باشند. حال این شرکت ایتالیایی با پخش یک تریلر جدید به رونمایی از پنجمین نسخه اصلی سری RIDE پرداخته که قرار است اولین بازی تماما نسل نهمی این فرانچایز باشد.

تبلیغات