بازی ویدیویی John Wick ساخته می‌شود

تبلیغات

در حالی که طرفداران مشتاقانه منتظر اکران فیلم «جان ویک ۴» هستند، یکی از تهیه‌کننده‌های این فرنچایز یعنی اریکا لی صحبت‌های جالبی را انجام داده است. او در مصاحبه تازه خودش اظهار داشته که احتمال ساخت بازی ویدیویی بر اساس این فرنچایز وجود دارد.

فیلم‌های جان ویک (John Wick) از زمان اکران اولین خودش به یکی از فرنچایزهای اکشن بسیار جذاب و تماشایی تبدیل شده و هر فیلم تازه از آن نیز توانسته این فرنچایز را به سطح بالاتری ارتقاء بدهد و حالا هیجان بسیار زیادی برای فیلم «جان ویک ۴» وجود دارد.

یکی از تهیه‌کننده‌های فرنچایز John Wick به تازگی صحبت‌های جالب‌توجهی درباره ساخت بازی ویدیویی از این فیلم‌ها انجام داده است.

از اریکا لی سوال شده که آیا آن‌ها از کیانو ریوز برای صداپیشگی استفاده خواهند کرد و او در پاسخ از میل خودش برای حضور این بازیگر برجسته در این بازی ویدیویی گفته اما اذعان داشته که برنامه کاری شلوغ کیانو ریوز و همچنین دیگر عوامل ممکن است انجام این کار را دشوار کند.

اریکا لی همچنین گفته که بازی ویدیویی جان ویک باید فراتر از یک بازی اکشن معمولی باشد و باید سبک و سیاق این فرنچایز را به خوبی درون خودش بگنجاند. او همچنین در ادامه اضافه کرده که این بازی ویدیویی می‌تواند دنیای فرنچایز جان ویک را گسترده‌تر کند و داستان‌ها و کاراکترها را فراتر از فیلم‌ها توسعه بدهد و بیشتر در این جهان از آدمکش‌ها و مجرمان عمیق شود.

فیلم John Wick: Chapter 4

اریکا لی اظهار داشته که او و تیمش با توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدیویی صحبت‌هایی درباره ساخت بازی ویدیویی جان ویک داشتند. با این حال، وی تأکید کرده که آن‌ها در انتخاب توسعه‌دهنده مناسب برای این بازی بسیار محتاط هستند و به دنبال آن هستند تا این بازی ویدیویی بتواند ماهیت و جذابیت این فرنچایز را درون خودش داشته باشد.

منبع: کولایدر

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/923451/john-wick-video-game-in-the-works-producer-erica-lee-shares-exciting-details/

با اینکه اریکا لی از ساخت بازی ویدیویی «جان ویک» گفته است اما طرفداران باید صبور باشند چراکه آن‌ها هنوز در مراحل اولیه قرار دارند و سعی دارند تا توسعه‌دهنده مناسبی را برای آن انتخاب کنند.

این تهیه‌کننده همچنین گفته که این بازی ویدیویی تمام داستان فیلم‌ها را به شکلی تکراری بازگو نخواهد کرد بلکه آن‌ها را به نحوی دیگر روایت می‌کند تا برای گیمرها و طرفداران جالب‌توجه باشد. فیلم‌های جان ویک همیشه پر از خشونت هستند اما این خشونت در راستای کمک به داستان و کاراکترها بوده است و اریکا لی نیز تأکید کرده که این بازی ویدیویی نیز از خشونت به شکلی معنادار و با هدف استفاده خواهد کرد.