بازی Armored Core VI از دو قفل DRM استفاده می‌کند

در حال حاضر، Armored Core VI: Fires of Rubicon قرار است برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس‌ باکس وان، ایکس‌ باکس سری X/S و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

با این حال، اگر فکر می‌کنید این محصول بدون DRM وارد بازار می‌شود، سخت در اشتباهید. جای تعجب ندارد که بازی‌ای مانند Armored Core VI: Fires of Rubicon با قفل DRM منتشر شود. بهتر است بدانید که دو قطعه DRM برای محافظت از آن وجود دارد. البته از Denuvo که یکی از محبوب‌ترین DRM‌های موجود امروزی است استفاده نشده.

Easy Anti-Cheat نیز دقیقاً همان کاری را انجام می‌دهد که شما فکر می‌کنید. کمک می‌کند تا بخش آنلاین چندنفره از برخی ابزارها و نرم‌افزارهای شخص ثالث در امان بماند و تا زمانی که رایانه‌ی شخصی شما الزامات سیستم را برآورده کند، نباید هیچ مشکلی در اجرای بازی آنطور که توسعه‌دهندگان قصد داشته‌اند داشته باشید.


مطمئن نیستیم که چرا بازی از Denuvo استفاده نمی‌کند. Denuvo همچنان به بودن در سرتیتر اخبار ادامه می‌دهد و عمدتاً شاهد گزارشاتی هستیم که ادعا می‌کنند باعث مشکلات عملکردی می‌شود.

به لطف گزارشی از PCGamesN، امروز متوجه شدیم که دو قطعه DRM همراه با Armored Core VI: Fires of Rubicon عرضه می‌شود. بازی آینده استودیوی فرام سافتور (FromSoftware) شامل Arxan و Easy Anti-Cheat خواهد بود. این دو نرم‌افزار با هدف جلوگیری از دستکاری بازی توسط افراد و عادلانه نگه داشتن گیم‌پلی آنلاین طراحی شده‌اند.

منبع: Gameranx

معمولاً از DRMها برای جلوگیری از به خطر افتادن بازی و اشتراک‌گذاری آنلاین استفاده می‌شود. سوءاستفاده‌ها به طور کامل با DRM متوقف نمی‌شوند، زیرا هنوز هم خواهید دید که عناوین در نهایت کرک خواهند شد. در نهایت، برخی افراد بااستعداد راهی برای دور زدن و شکستن نرم‌افزار DRM پیدا خواهند کرد.

تبلیغات

با این وجود، توسعه‌دهندگان و ناشران امیدوارند از کرک شدن بازی‌هایشان جلوگیری شود، زیرا کرک شدن محصولات می‌تواند به معنای از دست دادن فروش باشد.

نظر شما در این باره چیست؟

تبلیغات
v-alkaline


منبع: https://gamefa.com/963111/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-armored-core-vi-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D9%88-%D9%82%D9%81%D9%84-drm-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%D8%AF/

طرفداران Armored Core منتظر نسخه بعدی سری هستند که اواخر این ماه منتشر خواهد شد. تاریخ عرضه Armored Core VI: Fires of Rubicon نزدیک است.