بازی Assassin’s Creed Valhalla در دسامبر به استیم خواهد آمد

ما دائما در حال بررسی گزینه‌های خود برای آوردن بازی‌های یوبی‌سافت به بازیکنان پلتفرم مختلف هستیم. در همین حال قصد داریم تا یک اکوسیستم ثابت را از طریق Ubisoft Connect حفظ کنیم. Assassin’s Creed Valhalla در کنار Roller Champions و Anno 1800 عناوینی هستند که روی استیم منتشر خواهند شد.

بسته الحاقی The Last Chapter با آپدیت 1.6.2 در تاریخ ششم دسامبر 2022 (سه شنبه، ۱۵ آذر ۱۴۰۱) برای Assassin’s Creed Valhalla منتشر خواهد شد. این بسته الحاقی قرار است داستان Eivor را به پایان برساند. نسخه‌ی استیم بازی هم در همان روز در دسترس قرار خواهد گرفت. این می‌تواند بهترین فرصت برای بازیکنان جدید باشد تا Assassin’s Creed Valhalla را تجربه کنند.

بازی Assassin’s Creed Valhalla در حال حاضر برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پلتفرم PC در دسترس است.


منبع: https://gamefa.com/888380/assassins-creed-valhalla-is-coming-to-steam-on-december-6th/تبلیغات

با نزدیک شدن به عرضه‌ی آخرین آپدیت محتوایی بازی Assassin’s Creed Valhlalla، به نظر می‌رسد که این بازی بالاخره روی فروشگاه استیم منتشر خواهد شد.

هر سه بازی در حال حاضر روی PC در انحصار Ubisoft Connect و فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) هستند. Ubisoft Connect که پیش از این با نام UPlay شناخته می‌شد، از سال 2009 فروشگاه مجازی اختصاصی یوبی‌سافت روی PC بوده است. البته برخی بازی‌ها مثل Far Cry 6 و Tom Clancy’s The Division 2 روی فروشگاه اپیک گیمز هم منتشر شدند. باید منتظر ماند و دید که آیا بازی‌های دیگری از Ubisoft Connect هم روی استیم منتشر خواهند شد یا خیر.

یوبی‌سافت (Ubisoft) به تازگی تایید کرده که بازی Assassin’s Creed Valhalla قرار است روی استیم منتشر شود. دیگر عناوین این شرکت که به زودی به پلتفرم استیم خواهند آمد Anno 1800 و Roller Champions هستند. البته تاریخ عرضه‌ی دو بازی آخر روی استیم هنوز اعلام نشده است. یک نماینده از یوبی‌سافت در این باره به Eurogamer گفته: