بازی Control 2 رسما برای کنسولنسل نهمی در دست توسعه است

با Control ما وارد ناشناخته‌ها شدیم. ما می‌خواستیم چیز جدیدی را خلق کنیم. جهانی که مثل آن را ندیده بودیم. از مخاطبانی که Control را برای ما به موفقیت بزرگی تبدیل کردند ممنونیم. با Control 2 ما بار دیگر وارد جهانی ناشناخته می‌شویم. این سفری غیر منتظره خواهد بود. تا رسیدن به آن کمی زمان خواهد برد. این هیجان‌انگیزترین پروژه‌ای است که بر روی آن کار کرده‌ام. بازی هنوز در مراحل اولیه‌ی خود قرار دارد، اما ارزش صبر کردن را خواهد داشت.

بازی Control در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های نسل هشتمی و نسل نهمی در دسترس است. با توجه به کار کردن رمدی بر روی دنباله‌ی Alan Wake، به نظر می‌رسد که فعلا فاصله‌ی زیادی تا Control 2 داشته باشیم.

wolf of vlash


منبع: https://gamefa.com/885244/remedy-confirms-control-2-is-in-development-for-ps5-xsx-and-pc/

استودیوی رمدی (Remedy) رسما تایید کرده که بازی Control 2 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC در دست توسعه است. این بازی با همکاری 505 گیمز توسعه یافته و منتشر می‌شود.

مدیر عامل‌های 505 گیمز هم در این باره افزودند:

بازی Control 2 که پیش از این با اسم رمز Heron شناخته می‌شد با موتور Remedy Northline توسعه یافته و قرار است برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC منتشر شود. این پروژه در حال حاضر در مرحله‌ی ایده‌پردازی قرار دارد. استودیوی رمدی آن را برای پلتفرم PC و 505 گیمز آن را برای کنسول‌ها منتشر خواهند کرد.

تبلیغات

در ژوئن سال 2021، رمدی اعلام کرد که با 505 گیمز برای کار بر روی یک بازی Control با بودجه‌ی بیشتر صحبت کرده است. این بازی پیش از این با اسم رمز Heron شناخته می‌شد، اما حالا معلوم شده که با یک دنباله‌ی کامل با نام Control طرف هستیم. کارگردان فرنچایز Control در بیانیه‌ای اعلام کرده:

ما در مورد عمیق‌تر کردن رابطه‌مان با رمدی و ادامه دادن داستان Control با همدیگر هیجان‌زده هستیم. از زمان عرضه در سال 2019 بازی Control تا کنون سه میلیون نسخه فروخته است. Control بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری 505 گیمز است، پس این بازی جای ویژه‌ای در قلب ما دارد. از تمام بازیکنانی که Control را به چنین بازی با دوامی تبدیل کرده‌اند ممنونیم و بیش از پیش برای آوردن Control 2 به شما هیجان‌زده هستیم.