بازی Dead Island 2 حداقل در یک کشور سانسور خواهد شد

در بازی‌های دیگر مثل The Callisto Protocol ،Dead Space و برخی از نقش‌آفرینی‌های بتسدا (Bethesda)، بازیکنان بعضا می‌توانند پس از کشتن دشمنان به حمله به آن‌ها ادامه دهند. البته در عناوینی مثل Dead Space و The Callisto Protocol و Dead Space لگدمال کردن دشمنان از طرفی کاربردی خواهد بود و به شما اجازه خواهد داد تا از مرده بودن دشمنان مطمئن شوید. با این حال به نظر می‌رسد که این موضوع در Dead Island 2 صرفا جهت سرگرمی باشد.

با نگاهی به آخرین تریلر گیم‌پلی منتشر شده توسط دیپ سیلور (Deep Silver) از بازی Dead Island 2، خشونت زیاد قرار است بخش مهمی از جنبه‌ی بصری این بازی باشد. اما حداقل طبق اعلام رسمی USK، سازمان رده‌بندی سنی رسانه در کشور آلمان، این خشونت قرار است کمی در این کشور سانسور شود. برخلاف نسخه‌های سایر مناطق، در نسخه‌ی آلمانی قادر به تعامل با زامبی‌ها پس از کشتن آن‌ها نخواهید بود.

بازی Dead Island 2 قرار است تا در تاریخ 28 آوریل 2023 (8 بهمن 1402) برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC منتشر شود.

GamerBehzaaad


منبع: https://gamefa.com/896653/dead-island-2-censorship-confirmed-for-one-region/

رده‌بندی سنی مثبت هجده سال این بازی در کشور آلمان ظاهرا در حالی به دست آمد که بازیکنان در این کشور قادر به قطع عضو زامبی‌ها پس از کشتن آن‌ها نخواهند بود. البته این تنها تغییر نسخه‌ی آلمانی بازی در مقایسه با نسخه‌ی بین‌المللی خواهد بود و دیگر جوانب خشونت بازی بدون تغییر باقی خواهند ماند.

تبلیغات

این طور که به نظر می‌رسد Dead Island 2 قرار است اثر بسیار خشن و خونینی باشد. با این حال این خشونت حداقل در یک کشور تا حدی سانسور خواهد شد.