بازی Dead Space Remake از حالت New Game Plus برخوردار است

بازی Dead Space Remake در تاریخ 27 ژانویه 2023 (7 بهمن 1401) در دسترس دارندگان کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و پلتفرم PC قرار خواهد گرفت. شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) اخیراً تریلر هنگام عرضه‌ی این بازی را منتشر کرده است که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

بازی Dead Space Remake یکی از عناوین ترسناک هیجان‌انگیز سال 2023 محسوب می‌شود که دو هفته‌ی دیگر به صورت رسمی منتشر خواهد شد. در همین حال، توسعه‌دهندگان این اثر در موتیو استودیوز (Motive Studios) به‌تازگی به ارائه‌ی جزئیات جدیدی از عنوان مذکور پرداخته‌اند.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/903744/dead-space-will-include-a-new-game-plus-mode/

سازندگان Dead Space Remake در ابتدا قصد داشتند ویژگی‌ جدیدی را به گیم‌پلی اضافه کنند که مانع از توقف بازی توسط بازیکنان شود، اما در نهایت تصمیم گرفته شد تا این ویژگی از بازی نهایی حذف شود.

جو بری (Joe Barry)، نویسنده ارشد Dead Space Remake، در مصاحبه‌ی اخیر خود با سایت Inverse اظهار داشت که این بازی از قابلیت New Game Plus بهره می‌برد. در حالی که نسخه‌ی اصلی این بازی نیز از قابلیت مذکور برخوردار بود، اما موتیو استودیوز دقیقاً مشخص نکرده است که این قابلیت در نسخه ریمیک چه مواردی را به همراه خواهد داشت. به گفته‌ی آقای بری، بازیکنان از تجربه‌ی این ریمیک برای بار دوم و گشت و گذار در سفینه USG Ishimura سود خواهند برد.

تبلیغات

به گفته‌ی نویسنده ارشد بازی Dead Space Remake، این اثر وحشت بقای مورد انتظار از ویژگی New Game Plus برخوردار خواهد بود.