بازی Evil West بین 10 تا 15 ساعت خواهد بود

با توجه به اینکه بسیاری از عناوین امروزی سعی می‌کنند با مدت زمان طولانی و عظمت خود توجه بازیکنان را جلب کنند، یک بازی نسبتا مختصر ممکن است برای بسیاری جذاب باشد. البته باید منتظر ماند و دید که Evil West چقدر خوب از مدت زمان خود استفاده می‌کند.

تنها چند روز تا عرضه‌ی بازی اکشن مورد انتظار Flying Wild Hog و Focus Entertainment یعنی Evil West باقی مانده است. با توجه به نزدیک شدن به انتشار این بازی، مدت زمان آن به تازگی مشخص شده است. علاوه بر داشتن یک بخش داستانی با مدت زمان رضایت‌بخش، این بازی شامل محتوای بیشتری برای علاقه‌مندان هم خواهد شد.

بازی Evil West، ساخته‌ی مورد انتشار استودیوی Flying Wild Hog، قرار است بین 10 تا 15 ساعت باشد. هم‌چنین بازی شامل New Game Plus، چندین درجه‌ی سختی، Co-op و موارد دیگر خواهد شد.

بازی Evil West در تاریخ 22 نوامبر 2022 (1 آذر 1401) برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم PC منتشر خواهد شد. شما می‌توانید سیستم مورد نیاز بازی روی PC را از طریق این لینک مشاهده کنید.

ghostPouya


منبع: https://gamefa.com/888060/evil-west-will-be-10-15-hours-long/تبلیغات

در مصاحبه‌ای با XboxDynasty، استودیوی Flying Wild Hog مشخص کرد که به پایان رساندن بازی Evil West بین 10 تا 15 ساعت زمان خواهد برد. آن‌هایی که دوست دارند بیشتر با گیم‌پلی بازی درگیر شوند می‌توانند از بخش Co-op آن لذت ببرند. به علاوه شاهد قابلیت تکرار ماموریت‌ها، یک حالت New Game Plus، حالت Permadeath و چندین درجه‌ی سختی متفاوت هستیم.